ČSSD jako béčko KSČM?

Ferdinand Peroutka, jr. ve svém příspěvku ČSSD jako béčko KSČM? kritizuje ČSSD za její lživé a demagogické kampaně a konstatuje, že se tato strana profiluje jako rodná sestra komunistů.

About these ads

4 reakce na ČSSD jako béčko KSČM?

 1. Václav napsal:

  Jen aby nebyla KSČM béčkem ODS nebo naopak. Prostým a přirozeným způsobem. Otec – komunista nerušeně drží majetek, nashromážděný v dobách totality a syn – podnikatel ho dál zvelebuje a rozmnožuje. Těch kteří sami změnili strany a vztah k výrovním prostředkům je spousta. Přitom to ani nemusejí myslet politicky. Prostě se drží směru který je zrovna u moci. Syn úspěšného lékaře, stavitele nebo umělce jde často ve stopách svého otce. Zvláštní je že tyhle dvě strany si navzájem moc neubližují a to ani v teoretické rovině. Proti sociálním demokratům a KDU naproti tomu vystupují často stejně.

 2. nino napsal:

  Nastupuje kriza, a myslim, ze katolici by mali byt opatrni. pri tej minulej boli za obetnych barankov zvoleni Zidia, aby pri tej dnesnej nebola negativna energia nasmerovana na katolikov.
  Dnes sa nam to moze zdat zvelicovanie, ale tak sa to mohlo casto javit ludom i pred 2. svetovou vojnou.
  Uz dnes, to, co je tolerovane (utoky, demagogia, znesvacovanie chramov, vysmech) voci katolikom (mediami, filmami, zakonmi, verejnou mienkou) neni pripustne a tolerovane voci ziadnej inej skupine, ci mensine.
  A podobne ako Zidia pred 2. svetovou vojnou, ani katolici dnes nemaju ziaden svoj stat, ktory by sa ich zastal, ci ich ochranil, sama pokoncilova hierarchia likvidovala vsetko, co by nim co i len zavanalo, a plne sa spolahla na to, ze liberali to so svojou ideologiou myslia uprimne, a vydala sa im na milost a nemilost, s absolutnou doverou….

Napsat komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Změnit )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Změnit )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Změnit )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Změnit )

Connecting to %s

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

%d bloggers like this: