Stop genocidě v Praze. Hledají se pomocníci.

20. a 21. ledna proběhne v Praze putovní výstava Stop genocidě. Je to náročný projekt, a proto její organizátoři hledají pomoc, především v následujících věcech:

a) Pomoc při vlastní výstavě. Výstava probíhá vždy před jednou školou cca od 11 do 16 (17) hodin. Je nutné tam být hodinu předem a pomoc rozestavit billboardy. V průběhu výstavy pomoc odpovídat na případné dotazy. Je vhodné domluvit pomoc dalších pár lidí, aby zde bylo tak více než dva pořádající. Jeden z nich se může pouze modlit za obměkčení srdcí přihlížejících.

b) Zajištění ubytování a jídlo pro 1 člověka, který přijede s výstavou. Ubytování ideálně někde na faře, nebo u někoho doma (ve spacáku).

c) Zajištění modlitební podpory. Potraty jsou velmi hluboké zlo a obrácení je nutné vyprosit. Proto je vhodné, aby se před akcí informoval místní farář, zařadily se prosby za zdar akce do proseb při mši, obětovala mše svatá a ideálně v době konání výstav počítal alespoň s jednou osobou, která by se přimlouvala.

Nabídky pomoci posílejte na email sunshinenea/zavinacek/seznam.cz Informace o výstavě samotné a jejích tvůrcích najdete na stránkách Stop genocidě.

2 Responses to Stop genocidě v Praze. Hledají se pomocníci.

  1. […] leden – výstava Stop genocidě bude v Praze. Pořadatelé hledají […]

  2. […] Více informací o kampani ZDE. Výstava se na 11. a 12. února opět vrátí do Prahy, tamní organizátoři opět žádají o dobrovolníky, kteří by chtěli při akci vypomoci. Požadavky jsou stejné, jako posledně. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: