Eva Iszworová o Obamacare a Massachusetts

Eva Iszworová na svém blogu Pro život zveřejnila 2. února velmi podrobný článek zabývající se mimořádnými senátními volbami v Massachusetts a otázkou zdravotnické reformy. Mnoho z toho jste si již mohli přečíst v našich aktualitách, ale tady je to vše pěkně pohromadě a spousta dalších informací navíc. Přečtěte si to, stojí to za to!

Advertisement

3 Responses to Eva Iszworová o Obamacare a Massachusetts

  1. Felix píše:

    Jistěže výsledek je o něco méně zlý, než byla druhá možnost. Oba kandidáti jsou pro zabíjení nenarozených dětí. Druhou věcí, která se mi nelíbí, že se pořád kritizuje Obama. Určitě je to veliký lotr, ale vynesly ho tam hlasy. Problém je ve stavu americké společnosti – je to převážně zlá společnost. A za třetí: Obamu tam vynesly hlasy katolíků, nepřímo byl doporučen biskupskou konferencí. Jaká je tato konference? O tom např. http://newsbusters.org/blogs/brent-bozell/2010/02/03/bozell-column-new-abortion-scandal
    Bylo by dobré článek přeložit, aby bylo vidět, odkud v Americe primárně vítr fouká. Nedojde totiž k nápravě převážně zlé americké společnosti žádnými volbami, ale jedině a pouze nápravou tamních katolíků.

  2. Eva píše:

    Podle průzkumu CNN si většina Američanů nepřeje Obamovo znovuzvolení:

    http://tinyurl.com/y9vzedf

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: