ANO lidské přirozenosti

Upozorňujeme na otevřený dopis ANO lidské přirozenosti, který Konzervativní strana poslala předsedovi vlády, ministryni školství mládeže a tělovýchovy a ministru vlády pro lidská práva.

10 Responses to ANO lidské přirozenosti

 1. jjstodola píše:

  Vida, pánové četli můj článek „1984 a 2009“ (ve starší verzi „1984 a 2008“.

 2. všd píše:

  Udělal jsem proti nim pár projektů. Protože reálně hrozí smazání (homocenzura je stále silnější), jsou na různých serverech.

  http://twitter.com/antiqueer
  http://antiqueer.bloger.cz/
  http://www.facebook.com/pages/Anti-Queer-Parade-Brno/10150116221065206

 3. Honza Kohoutek píše:

  všd: Duška nelze bránit. Je to jako by nějaká zaměstnankyně Institutu sv. Josefa (nevím, jestli tam nějaká je) řekla, že se bojí tam pracovat, protože jsou tam samí chlapi. Opět vyvolávání představy, že homosexuál je člověk, jehož mozek neustále zaměstnává pouze myšlenka, kam strčit penis. Nic jiného vlastně neumí.
  Je to urážka homosexuálů, kteří se poctivě snaží (úspěšně nebo méně úspěšně, ale pořád se snaží) žít v celibátu. A je to taktéž urážka těch, kdo žijí s jedním partnerem a dělají dobře svou práci.
  Je možné, že homosexuálové spolu na pracovišti drží, podobně jako by spolu drželi třeba katolíci. To ale nic nevypovídá o nějakém spiknutí.
  Pokud je u homosexuálů silnější sexuální puzení než u heterosexuálů, pak při spáchání sexuálního hříchu je jejich vina o něco menší než, když hřích spáchá heterosexuál.
  Pokud tam větší puzení není, pak je jejich subjektivní vina stejná jako u heterosexuálního smilníka.

  • Hamish píše:

   Honzo, ty jsi hodne mimo.
   Tak za prve – homosexual zijici s jednim partnerem NENI slusny clovek, ale zvracenec zijici v nekolika smrtelnych hrisich. Svymi hrichy spini celou spolecnost a svolava na ni tresty.
   Homosexualni hrich (sodomie) je zvlaste tezky, protoze je hrichem proti prirozenosti.
   Homosexual zijici v celibatu je nesmysl. Celibat muze dodrzovat pouze duchovni osoba a to ve smyslu odrikani manzelstvi, ne smilstva. Chranit se smilstva je povinost kazdeho cloveka a homosexulni styk neni ekvivalent ke styku heterosexualnimu. Takze homosexual, ktery se dopusti teto ohavnosti smilni proti prirozenosti a pouze popousti uzdu zvracene (perverzni) zadostivosti.
   Bez zajimavosti neni, ze jiste homosexualni praktiky provozovane cv manzelstvi jsou rovnez tezce hrisne a mimo manzelstvi poskvrnuji dusi hned nekolika dalsimi hrichy (mimo smilstva jeste proti prirozenym stykema, atd.).

   • Honza Kohoutek píše:

    Hamish: Mimo jste vy.
    Tak za prvé – Nikde jsem nenapsal, že homosexuál žijící s jedním partnerem nehřeší (vím, že katolická církev považuje jakékoliv homosexuální jednání za těžce hříšné). Jenom jsem napsal, že se mi nelíbí šíření homofobie (v tom pravém slova smyslu, tedy strach z homosexuálů) ve stylu: před homosexuály pozor, jen čekají na to, kdy vás znásilnit. To zkrátka není pravda.
    Místo celibátu jsem měl napsat v čistotě. Moje chyba, beru zpět.
    „homosexulni styk neni ekvivalent ke styku heterosexualnimu“
    Objektivně ne, a to jsem ani nenapsal. Ale pokud je homosuxuál nezaviněně disponován k homosexualitě, je podle mě jeho subjektivní vina srovnatelná se subjektivní vinou smilnícího heterosexuála. Samozřejmě zálěží na okolnostech a dalších vlivech, které vinu snižují či zvyšují.

 4. Felix píše:

  Já to nemůžu podepsat. Míří to sice správným směrem, ale je to připodělané. Přesněji řečeno slovy Romana Jocha: je to oposiční, ale prorežimní. Nemohu být prorežimní. Už ten začátek:
  „Vážený pane premiére, vážená paní ministryně, vážený pane ministře“ – já si těch osob – jakožto nomenklaturních kádrů tohoto režimu – jednoduše nevážím. Jsou to pokračovatelé sametových revolucionářů, kteří ukradli kontrarevoluci v roce 1989. A takových připodělaných věcí je v dopisu mnoho. Povíme si za pár let, co s tímto dopisem dosáhli. Sametově revoluční vlak jede nerušeně a nevzrušeně dál.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: