Povinná sexuální výchova od 6 let ve Velké Británii. Vstřícný krok vůči pedofilům?

Vizte smutnou zprávu na Radiu Vatikán. Vláda Gordona Browna urputně pracuje na tom, aby Spojené království proměnila v novodobou Sodomu.

17 Responses to Povinná sexuální výchova od 6 let ve Velké Británii. Vstřícný krok vůči pedofilům?

 1. BERAN píše:

  To není smutné, to je jednak staré a druhak volající po odporu.

  B.

 2. Felix píše:

  Já už jsem nechtěl na tyto stránky nic psát, protože tu je sice odpor, ale pitomý odpor proti názoru, že „Evropská komise je nové politbyro.“ A tak přece jen přispěji: Evropská komise je souložící politbyro. Jako taková je horší, než druhdy politbyro moskevské. Provozovat u ní stáže je nechutnost. A autorovi webu přeji trpělivost: britské učebnice budou co nevidět i u nás v protektorátě. Chvilečku vydržte. Budou i bez Kocába.

  • cinicius píše:

   Pokud bychom měli zůstat u „provozovat stáže u EK je nechutnost“, tak to tak nepochybně dopadne. Je třeba vystoupit a něco dělat, ne si v ústraní hryzat prsty.

   • Felix píše:

    Asi si hryžete prsty. Čtěte taky něco jiného, než Eurolidové či Eurokatolické deutsche noviny. Např.
    http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/131015/EU-jinak-nez-v-TV-dil-4-Potupne-prijimani-zakonu-v-CR.html (příště: EU je nereformovatelná – stejně jako Grossdeutschesreich nebo RVHP),
    nebo
    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-evropske-unie/pod-petici-obcanu-eu-musi-byt-milion-podpisu/ apod.

    • cinicius píše:

     EU je reformovatelná, stačí zvolit ty správné lidi. Aktuální problém je nedostatek schopných lidí a voličů, co by je následovali, a ten neodstraní žádná změna systému.

     • Felix píše:

      Ano, Hitler byl zvolen tím, že bylo málo voličů, kteří bycho nevolili. Stejně tak u mnoha voleb v sovětském bloku – bylo málo voličů, kteří odmítli jít k vlbám. Pane, jak může takový naivka, jako vy, něco kázat – a navíc katolíkům? Co je mně platné, že za pár let přilezete, že ani ten Evropský svaz nebyl reformovatelný. To už bude pozdě. Mnozí říkají, že i te´d už je pozdě, že se t nedá zastavit. Ale já si myslím, že ještě je čas to zastavit. Rozvitím Evropského svazu. Všemi přirozeně právně dovolenými prostředky. No a vy si zatím hledejte ty správné stranické funkcionáře pro reformu ESSR a správné voliče.

     • cinicius píše:

      Vážený pane, volby v sovětském bloku nebyly volby, ale pouhá fasáda a ikdyby k nim nepřišel nikdo, nic by se nezměnilo, dokonce ani účast. 🙂 To tu zatím není. Zatím je možno zvolit ty správné lid, kteří udělají ta správná rozhodnutí – až na to, že nemáme schopné lidi a chybí i voliči, co by je následovali. A přístup Vašeho typu tento neblahý stav pouze podporuje.

      Rozbitím EU? Kdo Vám brání na tom pracovat (pracovat, ne mudrovat o tom)? Do toho – kandidujte do Parlamentu, najděte si politiky, co to hctějí udělat a podporujte je. Pište články, kde budete tuto myšlenku prosazovat. Zatím předvádíte pouze tupé kverulantství na účet jiných. Takový internetový ekvivalent hospodského nadávání.

     • Felix píše:

      Vy jste jelito: uveřil jste ve všemoc všeobecného volebního práva. Já naopak jsem dospěl k poznání, že tito věřící to dovedli k dnešnímu mezistavu a vedou to až ke zdrcujícímu konci. To je asi ten hlavní rozdíl mezi námi. Vaše maximy – předpikládám: Americká revoluce, přímé volby – na tlačítko, psaní do médií, Masarykovo demokracie totť diskuse apod. Co byste např. říkal tomu, odebrat v první fázi volební právo ženám? Kdypak podle Vás dospěla západní civilizace ke svému vrcholu? Že je to teď? Inu, jste věrný lidovec, obdivujete Benešova poskoka Šrámka, že jo? Že je pro Vá největším lidoveckým politikem Lux, že jo? Že lidovci nemají smrtelný hřích, když jejich Rudý Cyril zavedl Českou republiku do otroctví Evropského svazu, že jo? Že si myslíte, že potraty lze vymýtit osvětou lidu, který je ve volbách zakáže? Že jo? Srandista začátečník.

     • cinicius píše:

      Srandistou jste tu Vy. Jak byste chtěl těm ženám to právo odebrat? Neprohlasujete to, ani nevybojujete. Proč? Na obojí Vám chybí lidi. Největšími lidoveckými politiky pro mne skutečně jsou Šrámek a Lux. Pokud jde o Cyrila Svobodu, smrtelný hřích KDU-ČSL spáchala v okamžiku, kdy si ho zvolila. A Svobodovo eurohujerství je straně i křesťanům na škodu.

      Pokud jde o potraty, problém je jinde. Potratáři se sami potraty vybíjejí, tak je šance osvětou a dobrou výchovou vlastních dětí časem dojít vítězství. A vlastně kdekoliv jinde. Za předpokladu, že nepřipustíme klasickou taktiku těch ubožáků: „Jen si klidně mějte dětí, kolik chcete a vychovávejte si je, jak chcete, my vám je ve škole stejně zkazíme!“ Proto věnuji na stránkách tohoto časopisu takovou pozornost školství, výchově a domácímu vyučování.

      PS.: Obvinění z toho, že jsem věrný lidovec, si přidám k výčitkám na téma, že bych jako funkcionář MKD neměl psát protilidovecké články, a prosbám, že když už je musím psát, tak bych neměl nikde v dosahu svoji funkci uvádět… 🙂 Článek, který to vyvolal, je zde a vystihuje můj náhled na Svobodu:

      http://www.christnet.cz/magazin/clanek.asp?clanek=3260

     • spitfire píše:

      Jaké budou ty další fáze? Nenapínejte nás tolik felix!

 3. Felix píše:

  1. „Neprohlasujete to, ani nevybojujete.“ Že se nic radikálně zlepšujícího nedá prohlasovat – to je jasné každému odpůrci všeobecného vlebníh práva. Ale vybojovat se dá leccos – viz mnohé příklady v dějinách.
  2. „Potratáři se sami potraty vybíjejí, tak je šance osvětou a dobrou výchovou vlastních dětí časem dojít vítězství.“ Ve vlbách. Takže mně dáváte za pravdu, že spoléháte na volby.
  3. „Hlavní Svobodův průšvih“ je právě členství v Evropském svazu a Lisabon, ne zlodějna s charitou, zlo které má jen malý dosah proti zavlečení celého národa do protektorátu.
  4. Že o (zejm.) Šrámkovi a Luxovi nevíte podstatné věci – to jsem měl taky pravdu. Neříkal jsem, že kdybyste je věděl, stejně byste názor nezměnil – o Vaší poctivosti jsem nikdy nepochaboval a nepochybuji. Vše je v poznání.
  A co to ostatní, co jsem Vám napsal?

  • cinicius píše:

   Ad 2) Žádná jiná cesta není. I kdybychom (čistě teoreticky) uvažovali o ozbrojeném boji, stejně to vyžaduje být nejsilnější, čehož se dosaje zpravidla počty.

   Ad 1) Musíme doufat, že dá.

 4. Felix píše:

  Přehodil se můj poslední příspěvek. Bylo by dobré, kdybyste ho správně zařadil a toto vymazal, díky.

 5. adso píše:

  To je zase jednou srandy… zvlášť když v původním článku není o EU ani ťuk.

 6. spitfire píše:

  1. „Neprohlasujete to, ani nevybojujete.“ Že se nic radikálně zlepšujícího nedá prohlasovat – to je jasné každému odpůrci všeobecného volebního práva.

  Co byste např. říkal tomu, odebrat v první fázi volební právo ženám? Kdypak podle Vás dospěla západní civilizace ke svému vrcholu? Že je to teď?

  -Já jsem taky Jitrnice a jsem odpůrcem všeobecného volebního práva, ale předložte nějaký klíč-koncept podle kterého by odebírání volebního práva fungovalo. Co se skrývá za „v první fázi“, pokud to není jen bublina nebo Regres a máte to promyšlené.

  Pokud připustíme, že všechny fáze, které tu uvedete, zdárně proběhnou, tak na jakém podkladě bude každé další následné hlasování zajištěno tak, aby prosazovalo radikální zlepšení?

  Tvrdíte, že Gotika byla vrcholem civilizace. Je škoda, že s tímto závěrem dál nepracujete s ohledem na současnost. Ono by to tak nakonec mohlo být jak tvrdíte (např.: ,že současnost není o ním vrcholem civilizace).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: