Kocábovské mediální milice aneb jak se u nás zastrašují politici

Michal Semín komentuje kampaň proti protestní akci Dost bylo antidiskriminace, kterou rozpoutali levicoví aktivisté v čele s Věrou Tydlitátovou.

5 Responses to Kocábovské mediální milice aneb jak se u nás zastrašují politici

  • Felix píše:

   Přečetl jsem si to a nejsem spokojen. Autor nejmíň dvakrát použil o textech s. Tydlitátové pojem „nesmysl“, jednou „přitažené za vlasy“ a jednou „osobní problém autorky“. To ovšem ohodnotil suchou literu, ne její vyzění, praktický dopad. Já považuji text s. Tydlitátové za společensky nebezpečný. A to významně nebezpečný. S. Tydlitátové nešlo o suchou literu, ale právě o její praktický dopad. A jsem přesvědčen, že takto se bránit proti ohrožení mravnosti a svobody ve společnosti je neúčinné a bezzubé. Účinně se bránit lze dvojím způsobem. Jednak demokraticky, a to tak jak psané právo, zákon České republiky předpokládá postihovat osoby společnsky nebezpečné. A protože zřejmě i sami sigantáři D. O. S. T. příliš zákonným normám tohoto státu nedůvěřují (neboť nechápu, proč v tak jasném případě k nim nesáhnou a omezují se na snahu o logickou argumentaci, které se druhá strana vysmívá, protože jí šlo o něco jiného a také toho doshla), je zde klasický prostředek sáhnout k přirozenému právu. Podrobnosti neuvádím, každý „soused“ je ještě zná velmi dobře. Dokud se totiž obránci mravnosti a svobody nevzpamatují, budou stále na chvostě tydlitátovkých aktivistů, kteří si s nimi budou vymetat svou zlou cestu. A tento komentář píši sem, protože mediokracii bez výjimky ignoruji (vč. psaní do nějaých jejích blogů).

  • Felix píše:

   Na vysvětlenou ještě k té mediokracii: Kupř. Mladá fronta třeba teď ke Kaczynskému cituje zásadně ze zas..né Gazety zas..ného Michnika. Takže i ta Mladá fronta je zas..ná. Navíc tím zesnulého hrubě urážejí – víme, co o nich věděl a říkal.

  • Felix píše:

   Opět k mediokracii. Ať si Tydlitátová pindá co chce, zde je další z nespočetných příkladu případ manipulace:
   „Čuvašov se na městském soudu ruské metropole zabýval trestními záležitostmi. Předsedal například procesu se skupinou skinheadů přezdívaných „Bílí vlci“. Devět pravicových radikálů bylo koncem února za sérii rasově motivovaných vražd a další útoky odsouzeno tribunálem k trestům odnětí svobody od šesti a půl do 23 let“ (ČTK).
   Ano, čtete dobře: extrémně levicoví zločinci jsou vydávaáni za „pravicové“. A že ani Vám už to nepřijde. Prostě holé lebky jsou „pravicové“. Tak, jak s tím (mj.) Tydlitátová (společensky vysoce nebezpečně) mává. A nikdo proti tomu ani nemukne. Nanejvýš nějaký Pospíšil napíše nějaký blog na Mladé Frontě. K (smutnému) smíchu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: