Evropský soud pro lidská práva se opět vyznamenal

Že Evropský soud pro lidská práva na skutečná lidská práva kašle a místo toho si vymýšlí nová, jsme už zaregistrovali. Zde je jeho poslední výmysl: zákaz darovat vajíčka nebo spermie „porušuje právo neplodných párů založit rodinu“.

10 Responses to Evropský soud pro lidská práva se opět vyznamenal

 1. Felix píše:

  Čtyři protiopatřetní:
  1. Ihned poslat k soudu stážisty z Mladých křesťanských demokratů.
  2. Vatikánský mluvčí vydá prohlášení, že rozhodnutí soudu není správné. Kardinál Schönborn bude sloužit zvláštní kající bohoslužbu, kde budou střídavě promlouvat plodné a neplodné páry.
  3. Hned potom vyhlásit petici, žádající, aby soud toto skandální rozhodnutí zrušil.
  4. Vyzvat všecny katlíky, aby volili ve volbách odpovědně. A po volbách „Radě Evropy“ pořádně osladíme.

  To by v tom byl rohatej, aby nedošlo k nápravě!

  • cinicius píše:

   Felixovo protiopatření: Zavřete oči a říkejte pořád dokola: Žádný Evropský soud pro lidská práva neexistuje. Když to zopakujete tisíckrát, otevřete a zjistíte, že SE NIC NESTALO. Polkněte zklamání a opakujte to stále znovu, dokud se něco nestane. Jednoho dne uspějete. Pokud mezi tím nezemřete.

   • Felix píše:

    Vaše metoda je pro prosté věřící. Shrnul bych ji stručně takto: „Nevšímejte si toho, nic se neděje. Chleba máme.“ Kytarčíci si budou stále dokola hrát refrén: „Každý člověk je teď Boží syn.“ Můj návrh zničující oposice byl míněn pouze pro uvědomělé špičky.
    Jen někteří blázni mají jinou metodu: „Zničme tento revoluční režim. Jednejme s ním stejně, jako s režimem komunistickým. Kontrarevoluci máme ještě v živé paměti.“

    • cinicius píše:

     A čistě hypoteticky, představujete si to jak? Váš problém je, že nechápete jednu věc. Ke změně čehokoliv podobného potřebujete většinu. Ať už násilné (kdy tu druhou stranu vypráskáte), nebo nenásilné (kdy ji přehlasujete). Jste-li v dnešním režimu schopen sehnat to druhé, nepotřebujete to první. A nejste-li shopen sehnat to druhé, nebudete mít nikdy dost sil ani na to první. Řekl jsem to jasně?

 2. Felix píše:

  Ano, řekl jste to jasně: Nevíte, jak se bojovalo proti komunismu.

  • Hamish píše:

   Pacem in teris, anarchisticka „Podzemni cirkev“, nebo cteni patyrskych listu z kazatelen, slouzeni bez statniho souhlasu, poukazovani na zlo komunismu a nasledne sezeni za katrem, nebo mlceni a doufani, ze ono se to nejak vyresi?
   Nedavno jste me tu obvinoval z pasivity, kdyz jsem doporucoval nechat pani Tydli jejimu tydli.
   Srovnejte si trochu v hlave, co vlastne zastavate.
   S mnohymi akcemi nesouhlasim, ale rozhodne nesedim za pecim a nezakryvam si oci.

   • Felix píše:

    Já Vám nerozumím. Něco z toho, co jste teď napsal, že se dělo v době komunismu, považuji za správné, něco ne. Pokud si vzpomínám, měl jsem diskusi s ciniciem, ne s Vámi. Nebo jste tatáž osoba? Pokud jde o Tydlitátovou, napsal jsem tehdy jasně svůj altivní postoj. Má posice je ta, že tento režim je zlý jako byl komunismus. V něčem mírnější, v něčem drstičtější. A že je potřeba mít k němu odpor, jako ke komonusmu. V něčem mírnější, v něčem tvrdší.

 3. tlapka píše:

  Evropský soud není církevní soud, ale pro včechny.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: