Krása liturgie

Motto: „Kdo rozumí obřadům katolické liturgie, nebude ani od celého světa očekávat, že by mu kdo mohl ukázati něco vznešenějšího, půvabnějšího, pravdivějšího a při tom spásnějšího.“ P. Marian Schaller OSB

4. dubna 2010, na Zmrtvýchvstání Páně, byly spuštěny stránky Krása liturgie, které si kladou za cíl „informování, vzdělávání a posvěcování kněží a věřících a překonávání nedorozumění, předsudků a obav v návaznosti na motu proprio Benedikta XVI. Summorum pontificum„.

Autoři k výše zmíněnému dodávají:

Stránky jsou nové a dosud neobsahují mnoho informací. To má jednu velkou výhodu – nebudete zahlceni množstvím textů a tak můžete důkladně přečíst a promyslet vše.

Nové informace budou postupně přibývat. Chcete-li být o změnách a nových článcích dobře informováni emailem, napište na adresu novinky@krasaliturgie.cz (stačí i prázdný email) nebo využijte možností nabízených přímo na stránkách (Facebook <http://www.facebook.com/pages/Krasa-liturgie/359015171267?ref=ts>,Twitter <http://twitter.com/krasaliturgie>, email).

Doufáme, že vám naše stránky budou dělat radost a pomůžou vám k hlubšímu pochopení liturgie.
Děkujeme za vaše modlitby.

One Response to Krása liturgie

  1. Felix píše:

    Nevěděl jsem o tom. Zatím je to dobré, ale každý začátek je lehký. Uvidíme, zda mají dlouhodobou koncepci a vytrvalost v dobrém.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: