Škola proti rodině

Doporučujeme příspěvek Jakuba Kříže Škola proti rodině na Radiu Vatikán.

2 Responses to Škola proti rodině

 1. cinicius píše:

  Tak si říkám, byla takováto forma komentářů (dopisy fiktivních „postav“ mezi sebou) populární už předtím, než C. S. Lewis napsal své geniální „Rady zkušeného ďábla?“

 2. Felix píše:

  1. Nejde o českou specialitu, ale o „evropský“ proces – sám Vatikán přinesl zprávu z Británie.
  2. K článku jsou na Vatikánu citace ze sexuální příručky. Aby takovým citacím i oposici proti příručce lidovci zabránili (?), požádali o její vymazání z webu ministerstva. Jak sprosté!
  3. V ČR zatím domácí škola povolena je. Hitlerovi pohrobci ji v Německu nechali zakázanou (viz nedávný útěk německé rodiny myslím že o Tenessee). I zde je „Evropa“ v případě Německa dál než ČR.
  4. Nejde jen o ministerstvo školství, ale i o Stehlíkové a Kocábovo ministerstvo. Akci D. O. S. T. proti Kocábovi a jeho lumpárnám lidovci ignorovali – a navíc se drze dožadují volební podpory křesťanů.
  5. Církevní činitelé sexuální příručku jemně odmítli. Vyzývá se k modlitbám. Snad aby Pán zasáhl? Nezasáhne. Proč by zasahoval, když tu má od toho své služebníky?
  6. Zdá se, že katoličtí rodiče – zejm. matky – nechtějí většinou o domácí škole a o těchto problémech ani slyšet. Mesaliance se státem jako za josefinismu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: