Rytíři života 2010 – výsledky

Právě skončil první ročník pro-life ankety Rytíři života, v níž čtenáři rozhodují o udělení ceny časopisu českým osobnostem a skupinám, které se zasloužily o obranu lidského života a jeho důstojnosti v celé jeho délce (tj. od početí až po přirozenou smrt) v České republice. Jaká tedy byla účast a kdo jsou první ocenění?

JUDr. Jiří Karas

JUDr. Jiří Karas

Hlasovalo celkem 32 lidí. V jednotlivcích získali největší podporu JUDr. Jiří Karas (15 hlasů), Libor Halík (14 hlasů) a manželé Ucháčovi (11 hlasů). Mezi organizacemi drtivě zvítězilo Hnutí Pro život ČR (19 hlasů).

Kompletní výsledky ankety jsou k dispozici na její stránce, v úterý pak vyjde zvláštní článek, který soutěž zhodnotí a přidá některé další informace, například shrnutí slovních hodnocení hlasujících.

Poznámka: Fotografie JUDr. Karase byla převzata z oficiálních stránek českého velvyslanectví v Minsku, které momentálně vede.

4 Responses to Rytíři života 2010 – výsledky

 1. J. píše:

  všechna čest!

  • Felix píše:

   Naprostý souhlas. Ovšem je třeba si uvědomit, že cíle, jakkoliv vynikající, které mají „rytíři života“ jako takoví samy o sobě absolutně nemohou být dosaženy. Úspěch je možný jen při komplexním řešení mnoha dalších problémů. Je pravda, že cíle „rytířů“ jsou taky přesně zformulovány, ale to neplatí o těch mnoha dalších cílech, které úspěch zcela podmiňují. Ty zformulovány nejsou a je v nich dokonce velká různice, která podminovává cíle rytířů.
   Takže ještě jednou všechna čest při vědomí, že to vůbec nestačí ke zdaru.

 2. Civil a Medojed píše:

  Jak se projevovalo rytířství pana dr. Karase?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: