Lukáš Novák: Proč nebudu volit KDU-ČSL

Lukáš Novák o tom, proč nebude volit KDU-ČSL. Ač si nejsem jist jeho správností, každopádně ho chápu.

Ignác Pospíšil

Aktualizace:

Pro vyrovnání: Josef Mudra o tom, proč pojede volit KDU-ČSL na Vysočinu.

3 Responses to Lukáš Novák: Proč nebudu volit KDU-ČSL

  1. Václav píše:

    Předvolební boj je u nás v Čechách vždycky krutý a hnusný a je těžké nepodlehnout psychickému tlaku. Před léty například obvinili těsně před volbami „ochránci tradičních pravicových hodnot“ pana Paroubka z toho že zneužívá nebo znásilňuje malé děti a potom si plačtivě stěžovali že je na ně prý sprostý. To co udělali prezentovali jako svobodu slova a dobrý vtip. Před volbami tradičně stoupají i útoky proti naší církvi, proti panu papeži a KDU. Považuji za velice pravděpodobné že by naši novináři mnohé nepravdivé články opsali jen jednou a ne tolikrát kdyby to bylo někdy jindy.
    Nerad bych se dožil toho aby kvůli Lukáši Novákovi nebo někomu z nás prohrála KDU a ostatní poslanci dobré vůle nějaké kontroverzní hlasování o jeden hlas. Aby kvůli tomu umřelo víc lidí v důsledku užívání drog, propadlo hazardu, bylo zavražděno dřív než se narodí nebo dřív než stačí umřít přirozenou cestou. Co když přijde pan Kocáb s podobným návrhem jako minule ?
    Jakmile jednou projde zákon tak s tím obvykle nic nesvedou ani aktivisti nejrůznějších organizací a to ani ve slušnějších zemích než je ta naše, kde je mmnohem víc křesťanů a lidí dobré vůle. Zajímalo by mě co by říkal potom kdyby se něco takového stalo. jestli by za to vzal odpovědnost a jak by se k tomu postavil. Obávám se že by to jen těžko vrátil zpátky.

  2. J. píše:

    Link Josef Mudra již nefunguje…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: