Na Hradě je patrný vliv katolíků

Lukáš Petřík upozorňuje na katolíky v okolí prezidenta Klause.

13 Responses to Na Hradě je patrný vliv katolíků

 1. Felix píše:

  V okolí pana presidenta Havla jsou také katolíci, a ti jsou lepší, než ti katolíci, co jsou v okolí Klause. Např. jedna z katoliček jistě v okolí pana presidenta Havla zrovna dnes napsala:
  „Petra, 7.6.2010 0:33:47
  II. vatikánský koncil znamenal osvobodzení pro všechy ženy. Oběvili se skupinky mnišek, které zahájili kampaň za právo na potrat, aktivizovalo se i GLBT hnutí uvnitř Církve.
  I já sama jsem toho svědkem, díky koncilu jsem se stala ministrantkou a teď, jsem pastorační asistentka, má dcera taky slouží u oltáře a dokonce se stala i mimořádní rozdavatelkou sv. přijímaní.
  Bez II. vatikánskeho koncilu by se tohle nikdy nestalo!!!!“
  Je zřejmé, že katolíci v okolí pana presidenta Havala, za všechny jmenujme význačného sociologa, psychologa, filosofa aj. pana profesora doktora T. Halíka, správně míří vpřed. Mezi tzv. katolíky, které jmenuje nechvalně známý Petřík, jsou ultrakatolíci, antisemité, neonacisté, euroskeptici a vůbec lidi, kteří jsou proti jakémukoliv pokroku, který dnes musí všude být. Vy katolíci v okolí Klause, netěšte se, katolíci z okolí pana presidenta Havla ještě neřekli své poslední slovo!

 2. Nea píše:

  Jo, ty dokumenty v podobě, jaká se nám ukazuje jejich fanatickými ctiteli, má v krvi kdejaký pohan 🙂

 3. Felix píše:

  Dotyčná paní Petra reagovala na můj příspěvěk souhlasně:
  „Petra, 7.6.2010 11:19:18
  Pana Presidenta Havla si vážím, byl skvělý president, né jako Klaus, který je euroskeptik.“
  A mně také nezbývá, než říci ano. Duše a hvězdy nejsou asi zatím v této otázce zcela vyhraněny a tak si dovolím z dílny jednoho euroskeptika uvést toto jejich typické vyjádření:
  „http://ekonom.ihned.cz/c1-44035840-tri-cesty-do-pekla
  Klaus v odkazu říká, že euro i Evropský svaz se udrží, kvůli bruselskému politbyru. Výsledkem však bude postupné zbídačení lidí po vzoru jeho předchůdce – Sovětského svazu. A právě tak si vysvětluji chování třeba toho Íránu a dalších, kteří se zbavují zásob eura: tak jako nikdo ve světě nechtěl rubl, ta ani nebude chtít euro. Ale Sovětský svaz se udržel, rubl taky – až přišel Gorbačov – mimochdem zase spolutvůrce Evropského svazu – a Sovětský svaz zrušil. To taky znamená, že hodnota eura bude nadále klesat a klesat až na bezvýznamnou měnu.“ Tolik onen euroskeptik a Duším a hvězdám to může sloužit jako ilustrace euroskeptického pohledu na dnešní dění.

 4. Felix píše:

  Vyskytly se zde zmínky o identitě obdivovatelky 2. vatikánského koncilu a Církve v dnešním světě Petry. Dovolím si uvést další její příspěvek – její reakci na zveřejnění dotačních toků do organizací Gender Studies, o. p. s., a Žába na prameni v článku http://www.euportal.cz/Articles/6117-feminismus-zlaty-dul-z-penez-danovych-poplatniku.aspx
  „Petra, 8.6.2010 7:32:55
  Lukáši, já jsem feministka a nestydím se za to.
  Jak sem zde již napsala, rozhodnutí o potratu by mnělo být VÝLUČNĚ v rukách žen. Potrat považuji jen za posledný možnosť – když selže antikoncepce, v případě znásilnění a když plod ohrozuje zdraví ženy.“
  Rovnítko mezi Církví v dneším světě a Světem v dnešní církvi.

 5. Felix píše:

  Já jsem Petře napsal, že bychom si rozuměli: jsem taky pro svobodu volby. Kdo provede potrat, mohl by být svobodně utracen.
  Ale mám zde její další podporu koncilu:
  „Petra, 8.6.2010 15:43:58
  … mezi knězmi je po koncilu to procento homosexuálů hodně vyšší. V USA je to okolo 30 – 40 % A to je jen dobře, GLBT hnutí, které bylo před koncilem neznámým pojmem, teď získalo své uznání.“
  Malý detail: Petra koncil zná, ten je zřejmě mezi lidmi hodně populární, ale jak se skloňuje slovo kněz, to jí zatím uniká.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: