MKD a HPŽ ČR pořádají Pochod pro rodinu

Mladí křesťanští demokraté a Hnutí Pro život ČR pořádají v sobotu 26. června 2010 v Brně od 12:00 Pochod pro rodinu. Akce má nejen připomenout nepostradatelnost a rostoucí ohrožení rodiny, ale zároveň má být protipólem hanebné Queer Pride Parade, která se má v Brně odehrát v tentýž čas. Podrobnosti ZDE, účast vřele doporučuji.

Ignác Pospíšil

Akci dále podpořili:

Akce D.O.S.T.


Advertisement

21 Responses to MKD a HPŽ ČR pořádají Pochod pro rodinu

 1. Václav píše:

  To jsem zvědavý (a rád bych zvědavý zůstal aniž bych svou zvědavost ukojil) co by říkali ti kteří se snažili před volbami potopit KDU-ČSL a snadno a rádi věřili všem lžím a polopravdám které o ní slyšeli. Kdyby ty adopce někdo bez problémů v následujících letech prosadil. Bez ohledu na všechny pochody, demonstrace a jiné druhy protestů. A jak by to pak chtěli po příštích volbách napravit, i kdyby měla KDU 49% hlasů. Nebo nějaká jiná, nově založená křesťanská strana.

 2. f4 píše:

  Ideálně bych si vzal nějaký pořádný těžký dřevěný kříž a šel bych bos. Na to jsem ale měkký.

 3. xenofon píše:

  Tak schválně, kdy pánové Návrat a Pohaněl napíší, že jejich kraje se od toho distancují?

 4. kahovec píše:

  Moc by mě zajímalo, čím je pochod Queer parade hanebný a čím jsou ty rodiny údajně ohroženy. Někdo jim snad bere děti?

  • cinicius píše:

   a) ad Queer: Je to manifestace amorálnosti a manifestace za amorálnost.

   b) rodina je ohrožena tím, že stát systematicky pracuje na její dezintegraci, vedle neustálého zhoršování podmínek pro její bezproblémovou existenci i tím, že jí za rovnocennou alternativu staví různé její homosexuální karikatury.

   • K. Kahovec píše:

    Za a) v čem KONKRÉTNĚ je zákonně ohlášené shromáždění skupiny lidí nemorální? Probíhají tam snad nějaké orgie?
    Za b) Jak stát systematicky dezintegruje rodiny? Nařizuje snad 50 = manželství, aby se rozváděly? Jste tedy pro zákaz rozvodů? Rodiny s dětmi mají nárok na přídavky na děti, odpisy z daní – to nepovažujete za podporu státu? Jakou by teda měla mít formu? Souvislost existence zákona o registrovaném partnerství s existencí rodin heterosexuálních mi pak zcela uniká: copak registrované partnerství uzavírá někdo z donucení? Násilím ho tahá z heterosexuálního svazku a registruje?

    • cinicius píše:

     a) už jsem vám to zodpověděl. Protože amorálně se chovající jedinci při něm manifestují ve jménu amorálnosti za amorálnost… Já myslím, že to je řečeno dostatečně srozumitelně.

     b) víte, já myslím, že dobře rozumíte tomu, co jsem napsal, pouze neporozumění předstíráte. Takže se nebudu zbytečně namáhat.

     • K. Kahovec píše:

      a) Vskutku nerozumím. Co je amorálního na mírumilovném průvodu skupiny lidí v souladu se zákonem, průvodu, jehož se navíc účastní i rodiny s dětmi a lidé jakékoli orientace.
      b) Děkuji za pokus o telepatii, nezdařil se.

     • Maftík píše:

      K.Kahovec: morálka je věcí legitimity a přirozeného zákona, ne pozitivně právní legality

     • Jashar píše:

      Mírumilovném? Spíš neřestimilovném. Samozřejmě že ten pochod není v souladu se Zákonem, rozhodně ne s tím přirozeným. Státní zákony nekorespondující s přirozeným Zákonem (viz Katechismus, Desatero, Mravouka, Sociální nauka Církve) nikoho nezavazují. Např. Norimberské, právo sodomitů deformovat děti, právo na ‚svobodu‘ zabíjet nenarozené děti, aj.

 5. cinicius píše:

  Podpora od Akce D.O.S.T.:

  V sobotu 26. června se má uskutečnit v Brně setkání tak zvaných „gay a lesbických iniciativ“ s avizovaným pochodem homosexuálních párů – Queer Pride Parade – centrem Brna, jenž se podle dosavadní prezentace ponese v duchu propagandy „homosexualismu“. Akce D.O.S.T. proto vyjadřuje svou podporu Mladým křesťanským demokratům (MKD), kteří ve stejné době pořádají v Brně Pochod pro rodinu, který bude přirozenou protiváhou a odpovědí na aktivistické vystoupení „homosexualistů“, a obrací se na veřejnost a signatáře Manifestu D.O.S.T. s výzvou, aby se Pochodu pro rodinu zúčastnili. Sraz účastníků Pochodu pro rodinu je ve 12 hodin u pasáže Padowetz naproti hlavnímu nádraží v Brně.
  Za Akci D.O.S.T.: Ladislav Bátora, Petr Bahník, František Červenka | 21.06.2010 |

 6. […] informace k Pochodu pro rodinu Přidáváme upřesňující informace k již zde avizovanému Pochodu pro rodinu. Nejprve dodáme upřesňující informace pro účastníky od předsedy Mladých křesťanských […]

 7. […] Pochod pro rodinu Zde je (foto)reportáž Davida Petrly z Pochodu pro rodinu. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: