Štáty nie sú povinné povoliť partnerstvá homosexuálom

Evropský soud pro lidská práva rozhodl, že Evropská konvence pro lidská práva nezavazuje signatářské země k povolení svateb homosexuálů. Podrobnosti ZDE.

2 Responses to Štáty nie sú povinné povoliť partnerstvá homosexuálom

  1. […] Evropský soud pro lidská práva odmítl, že by státy byly povinné zavést partnerství homosexuálů. Po dlouhé době nějaké dobré rozhodnutí. Více ZDE. […]

  2. Václav píše:

    Zvláštní je jak často se na Evropskou unii vymlouvají naši pravicoví politici. Všechno zlé a nepopulární prý pochází od ní a jim nezbývá nic jiného než aby proti svému přesvědčení ustoupili nátlaku. Třeba i v takových věcech že řepné pálence nemáme říkat rum jako kdyby byla z cukrové třtiny nebo že musíme psát na potraviny jestli jsou z masa nebo z umělé hmoty a kolik toho v nich je. Uvádět cenu v přepočtu na kilogram. To bylo křiku a pláče když se to zavádělo. Zajímavé je že ta nejhorší zvěrstva nám prý EU vnucuje obvykle před volbami a když je pak nějaký hrdina neodsouhlasí tak se nic neděje. Zatímco my údajně kvůli EU pořád něco překopáváme a předěláváme tak v tradičních zemích EU na jihu mají pořád elektrickou instalaci v chuchvalcích po fasádě spojovanou na uzel a poměrně velký bojler v apartmánu připojený uzlem na slabou dvojlinku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: