Čína: 35 tisíc nucených potratů denně

Více ZDE.

17 Responses to Čína: 35 tisíc nucených potratů denně

 1. Felix píše:

  Sleduji v tuto chvíli zajímavé utkání mezi počtem komentářů k biskupské hrobce a k potratům v Číně. Ve 21.29 biskupská hrobka vede fantastickým skórem 30 : 0. Potraty se dosud nezmohly ani na jediný gól.

 2. Felix píše:

  Ve 22.34 byl stav utkání 34 : 0. Zápas pak byl přerušen pro tmu (duševní).

  • JiKu píše:

   Nebručte, Felixi!
   Z toho článku soudím, že panu senátorovi vadí hlavně to, že ony potraty nejsou, na rozdíl od USA, svobodným rozhodnutím ženy. Ale jeho přesné postoje jsem si negooglil, takže se mohu mýlit.
   35 tisíc nucených (patrně nevybíravými metodami) potratů denně je ohromné fyzické zlo. 3 tisíce svobodných rozhodnutí pro potrat denně v USA mi připadá jako daleko větší zlo morální.

 3. Lukáš Biskupický píše:

  Dnes jsem zhlédnul rumunský film „4 měsíce, 3 týdny a 2 dny“ http://www.csfd.cz/film/231418-4-mesice-3-tydny-a-2-dny/. Je to síla, doporučuji.

  • Felix píše:

   Pro toho, kdo byl potracen, je to síla krapítek větší, než pro diváka, který o jeho potratu rozjímá.
   ***
   Potraty v Číně zaznamenaly tři čestné úspěchy (jeden gól jsem vsítil osobně), avšak biskupská hrobka dále zvyšuje svůj náskok; v tuto chvíli vede o ohromujících 40 branek, stav je nyní 43 : 3.

 4. Jana píše:

  Nevím, kolik příspěvků zde uveřejněných by uspokojilo pana Felixe – a zachránilo alespoň jediné nenarozené dítě (a jeho matku). Když si půjdu stoupnout na ulici s výstavou hnutí „Stop genocidě“, tak pan Felix člověka poučí, že to nemá cenu. Ale stojí o vyšší počet příspěvků na toto téma . . . to asi nepochopím.

 5. Felix píše:

  Skóre se dále zvýšlo, a to na 58 : 8, takže rozdíl už činí celé půl stovky. Navíc je zajímavé, že potratáři vycházejí ze střetnutí beze šrámu, protože těch 8 útočníků většinou útočilo proti mně, nezaujatému divákovi. Vážení, já jsem si zaplatil lístek a tak mám právo toto utkání sledovat! Vy jste místo toho, abyste si hleděli svého soupeře, začali napadat diváka v hledišti. Přitom nejsem ani podnapilý, ani neurážím soupeřící strany, na hřiště neházím prázdné plechovky od piva, pouze s napětím sleduji zápas. Hleďte si, prosím, svého utkání a mě vynechte. Možná máte policii podmazanou, ale to neznamená, že jste v právu! Mně dokonce ani nezajímá, jaké jsou to konkrétní góly, těch 58. Tam sleduji jen počet dosažených branek. Důvod je prostý. I když jsem zcela nestranný divák, to zdůrazňji těm pár solitérám, které štěkají do hlediště, přece jen mě zápas velice zajímá. A to proto, že hrobky se vykrádaly opravdu ve všech dobách (a dříve s daleko větší výtěžností než dnes), ale masové vybíjení lidí jen tak pro životní plezír tu nikdy nebylo. Proto mi připadá tenhle meč tak zajímavý. Hráči totiž ukazuují své kvality – trénovanost, zápal pro boj i tah na branku. Tak se nenechte odradit a s chutí pokračujte v utkání.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: