Kampaň: Dost bylo ostudy s Pelosiovou

Nancy Pelosi.

Thomas Peters, jeden z nejznámějších a nejčtenějších katolických blogerů, vydal na svém blogu Americký papeženec článek rozebírající otázku přístupu Nancy Pelosiové k přijímání, v jehož závěru vyzval věřící, aby kontaktovali George H. Niederauera, arcibiskupa ze San Francisca, a apelovali na něj, aby na Nancy Pelosiovou aplikoval kánon 915 a zakázal jí přístup k přijímání.

Obvykle jsem zdrženlivý, pokud jde o podporu zahraničních akcí, jakož i akcí k něčemu vyzývající biskupy, nicméně fakt, že tato fanatická potratářka stále ještě chodí k příjímání navzdory nanejvýš zločinné politice, které je jednou z hlavních hybatelek, je ostudou celé Katolické církve, ze které si oprávněně dělají legraci i naši úhlavní nepřátelé. Proto čtenáře vyzývám, aby se k této kampani připojili.

Ignác Pospíšil

Kánon 915:

K svatému přijímání se nepřipustí exkomunikovaní a trestaní interdiktem po uložení těchto trestů rozhodnutím nebo po jejich úředním zjištění; rovněž se nepřipustí ti, kdo tvrdošíjně setrvávají ve zjevném těžkém hříchu.

Vzor pro mailový kontakt:

Mail: info@sfarchdiocese.org

Subjekt: Sacramental Discipline for Nancy Pelosi

Text: Your Excellency, please apply Canon 915 to Speaker Nancy Pelosi. Thank you.

9 Responses to Kampaň: Dost bylo ostudy s Pelosiovou

 1. nedoručitelná píše:

  zpráva

 2. Felix píše:

  Často se naříká, že je málo dobrých zpráv. A je to pravda. Ale tato zpráva je mírně příznivá. Já bych ovšem raději otce biskupa žádal, aby jí odepřel nejen sv. přijímání, ale potravu vůbec. A kdykoliv by se jí to nelíbilo, pak by po muslimském způsobu dostala jednu ránu bičem.
  Ale otce biskupa Niederauera k tomu nevyzvu. Tento služebník je profláklý tím, že podal sv. přijímání dvěma buzerantům, kteří byli převlečeni za řeholní sestry a aby to on jistě poznal, měli celý obličej sprostě zmalovaný. Všichni věděli, že jsou to převlečení buzeranti (navíc to bylo ve farnosti, jejímiž členové jsou buzeranti – homosexuální farnost – i to je v USA možné), čekalo tam desítky novinářů, jak se otec biskup zachová, a filmovali to. A otec biskup jim oběma podal svaté přijímání. Svou předstíranou kongregaci nazvali „Sestry (!) nepřetržitého orgasmu“. Byl z toho menší poprask, ale otec biskup správně namítl, že „to nemohl vědět, co jsou zač.“ A dnes v té dieczi naopak už všichni vědí, co je ten hierarcha zač. Ale nahoře je klid. Prostě Klidná síla.

  • reakce píše:

   je-li tomu opravdu tak, jsou tam všichni na zralí exkomunikaci.

   • Felix píše:

    Dejte si do vyhledávače:
    „sisters of perpetual indulgence“ niederauer video
    Např. na http://romancatholicblog.typepad.com/roman_catholic_blog/2007/10/video-catholic-.html
    jsou dvě videa
    – jednak o té události,
    – jednak o tamním fundraisingování.
    Já si myslím, že v katolické církvi by se neměl ten internet dovolovat – budí to nemístný rozruch, připomíná to staré události, když máme myslet na nové. Prostě žít bez paměti, jen tak v radosti.

    • reakce píše:

     Ano, jednou nám i pro to internet určitě zakáží. Budeme tak žít v radosti s homosexuály a heretiky různého typu.

     Viděl jsem ten video-úryvek, je strašný. Ten biskup je apostata. Jako bych se díval do starého Říma. Latae sententiae je ale v této věci nekompromisní. Žádný eufemizmus to nezvrátí. Vždyť vzpomeňme na boj církve se zednáři. Do lóží také vstupovali kněží s dobrými úmysly.

     Kde jsou dnes ti svatí Otcové, kteří by váhou své autority ukázali prstem na Satana?

 3. cinicius píše:

  Já netvrdím, že je možné přesvědčit takovéhoto bikupa, aby se choval jako biskup. Ale myslím, že je naší povinností to zkusit – výzvami i modlitbou.

  • reakce píše:

   Věřím, že ano. Říkám si však, jak takový člověk může žít z víry? Nabízí se ovšem jistá biblická paralela. Kristus také chodil mezi celníky a nevěstky. nepočíná si snad otec biskup obdobně? Kdo vidí do jeho vztahu s Bohem? Nebyl snad doopravdy podveden?

   Neznám pana biskupa a neznám ani jeho názory. Ale rozklad v církvi je dávno předpovězen. Vlk je už za ohradou a za neustálého bečení si postupně odnáší jednu ovci za druhou. Kdy už přijde Pastýř?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: