Profesionální ženy – za státní peníze

František Svoboda se ve svém článku na Skleněném kostelu zabývá okolností vzniku příručky Kultura genderově vyváženého vyjadřování a obecně feministickou lobby. Doporučuji.

Ignác Pospíšil

PS: musím říci, že jsem byl opravdu šokován informací ze závěru článku (PS).

3 Responses to Profesionální ženy – za státní peníze

 1. Felix píše:

  Já jsem šokován jejich bystrostí a aktivitou. Na opačné, konservativní straně je naopak libý spánek. Obdivuji, jak se šikovně tlačí do úřadú, jak zručně ovládají penězovody. Na opačné, konservativní straně třou naopak bídu s nouzí, jejich úřadem jsou soukromé stesky. Obdivuji je, jak si na audit vybraly Charitu. Kdopak to ne tak dávno odstranil z jejích názvu „Katolická“? Mám poslední finální návrh pro tyto činorodé lud.y: V ČR je pár biskupství – chtělo by to je trošičku zauditovat ohledně genderu. Co tomu říkáš, mezi katolíky veřejně nekritizovatelná, chráněnko vůbec nekritizovatelného genetického soudruha prof. doc. dr. J. Sokola, DrSc. CSc. PhD., soudružko Šiklová? Kdypak naposledy vítali v katolickém týdeníku Tvé pindání? Tak na ně!

 2. Uhlobaron píše:

  Já jsem naopak šokován narcistním mazáním komentářů páně Pospíšila u článku o Katopedii. Hanba a ukázka sebestřednosti…

  • Felix píše:

   Z toho si nic nedělejte. Mně smazal návrh, aby se to nejmenovalo katopedia, ale Katolíkův slovník český (kde by byl Katoliččin koutek čtenářský).
   Ale pane Uhlobarone, když tak spolu mluvíme, nemoh byste zafinancovat rešerši tak asi 10 vhodných periodik mezi léty 1944 až 1. kvartál 1948 s tématem, jak který katolík (výjimečně snad i katolička) v té době podporovali národu milého pana Beneše, který týž národ cílevědomě vedl pod mocnou ruku Boží, co to povídám, SSSR? Tolik je podivení nad účiny Vítězného února a nikdo nevím která ústa a srdce k tomu napomohly. Víte pozoruji s tím dženderismem a sexuální průpravou mládeže české jakousi podobnost s tamtěmi léty. Kdo koho podpořili po osvícenské revoluci léta Páně 1989 takže nám to skončilo u džendru a výuky sexuální. To osvícenské dvacetiletí se zatím zmapje snadno, než začnou mazat prameny, ale milá léta poválečná by nám mohla uniknout do nenávratna. Kterápak vznsná ména by se v té předújorové rešerši objevila?! To by bylo jinší kafé, než psát efemeridní plky na Duše a hvězdy. Pane Uhlobarone, stačil by jeden rešeršista tak na čtvrt roku – pro džender báby elementární prkotina. Pro konservativce však?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: