Pôjdeš do basy, homofób!

Článek Vladimíra Palka na téma toho, jak se Irsko rychle stává antikřesťanským státem. Předpokládám, že není nutné vysvětlovat, jak to zpochybňuje Semínovu úvahu níže.

16 Responses to Pôjdeš do basy, homofób!

 1. Armin píše:

  Současné elity jsou zvrhlé, avšak tyto elity se nachávají potvrzovat právě na základě všeobecného hlasovacího práva tzv. lidem (zde tzv. čerpají legitimitu – posvěcení). Fígl je v tom, že média vlastní úzká skupinka lidí, další úzká skupina ovládá ekonomiku státu s vazbami na elity mimo daný stát, další skupina ovládá bankovní sektor a měnu (to je spíše globální záležitost) a doplňují se vzhledem k duchovní platformě, kterou vyznávají. Tito lidé ví, že masa je malý problém. Občas přitvrdí a občas popustí. V čím hlubším duchovním rozdělení masu udržím, tím lépe pro ně. Právě proto nikdy masu nepopudí příliš, aby neměla motiv se bouřit, ale nikdy ji taky nedají přílišný klid. Zde platí staré heslo „rozděl a panuj“.

 2. Felix píše:

  Pan Armin pěkně popsal, jak to, že mediální manipulace je tak úspěšná.

  A jak to, že media jsou v rukou takových lidí? Protože jim je vláda v rukou nechává.

  A jak to, že jim je vláda v rukou nechává?

  A jak to, že je vláda taková?

  Ano, pane Pospíšle, je tomu tak proto, že vláda je dána výsledkem voleb. Jsem rád, že k tomuto názoru došlo zde už více lidí. Já sám už asi dva roky hledám někoho, kdo by stručně zpracoval dějiny volebního práva – od prvních voleb, kdy volili jen vyvolení, až k volbám, kdy volí všichni. V zemi zednářů dokonce musejí volit všicni pod sankcí.

  Všeobecné volební právo vysvětluje i úpadek Ameriky až k Obamovi. Mnozí viděli v jeho zvolení jakési vybočení, které jistě napraví naše Palinová, naše tea parties. Těm odpovídám takto: Obama není vybočení, ale zákonité pokračování americké cesty. Paní Palinová, pokud je konservativní, se má držet doma a necpat se do poltiky – to manželce a matce nesluší. A tea parties jsou jen opakováním bostonského pití čaje, taky šlo o daně a ne v první řadě o pravdu a morálku. Jen se přinám, že toto mi začalo být jasné až ve druhém funkčním období Bushe jr.

  A jsem rád, že zde mnozí mají týž názor na všeobecné volební právo. Tvrdím, že platí toto státoprávní dogma: „Každá dobrá společnost se vinou všeobecného volebního práva časem zkazí.“

  A jenom jako zajímavost: Pozorujete, jak voleným papalášům stále méně jde o dobro společnosti, ale o sebe? Jak z přivoleného koryta vyžrat co nejvíc? Třeba se podívejte na paní Kočí (?) – chce být i presidnetkou. Nebo exlidovec pan Kradousek – „musíte v tom pánoví umět chodit“. Nebo pan Janota – odměněn členstvím v správní radě čehosi. Atd. Atd.

  A pan Palko? Tomu šlo vždycky o dobro společnosti, tak musel z kola ven.

  • cinicius píše:

   Mou odpověď znáte – ve všeobecném volebním právu to není – kdyby dnes všude existovaly absolutní monarchie, nebylo by to lepší. Protože jestliže je někde většina lidí pro potraty, většina panovníků by rovněž byla pro potraty a zbytek by si rozmyslel, zda chce poddané příliš provokovat…

   Možná byste se mohl zamyslet nad tím, proč v tolika zemích byly potraty zavedeny shora soudní mocí, přes nesouhlas voličů. Takže opakuji: jde o úpadek společnosti, který nemá přímou souvislost s volebním systémem.

 3. Armin píše:

  Inu máme neskutečné štěstí, kteréžto spočívá v Boží milosti nadpřirozené naděje, že naše poklady neshromažďujeme na tomto světě a nedoufáme ve „světlé pozemské zítřky“. My míříme do Božího Království s jediným a tím nejlepším monarchou, tedy Kristem Králem. To nám dovoluje se smát a netrápit se, že židovské klany spolu s dalšími užitečnými idioty (pomatenými liberály), likvidují původní středověkou ideu inspirovanou sv. Augustinem o tvorbě Obce Boží. Každý přece dostane svou odměnu, ať je to Rothschild, Rockefeller nebo nějaký společensky nevýznamý Armin. 🙂

  • Hamish píše:

   Ale byl ten radovy stat skvely vytvor, coz?
   Jeste za Hermanna von Salza.

   • Armin píše:

    Ano, řádový stát (Terra Mariana)na severu skutečně cca 150 let fungoval v přísných intencích středověkého mništví kombinovaného s vojenskou službou Kristu Králi a jeho Církvi společně s ideálem dobrého katolické hospodáře (Obec Boží). Tehdy ještě řádoví rytíří brali smrtelně vážně nauku Církve. Přesto si nedělejme přílišné iluze, neboť i je nakonec zničila vnitřní apostaze a korupce, tedy postupná inklinace dávat stále více prostoru světu a světské slávě nad „iracionální“ službou pravému Bohu až k prolití krve. A vše pak dorazily luteránské bludy.

   • Armin píše:

    Za Hermanna von Salza ještě Terra Mariana neexistovala, to byly položeny jen právní základy (Zlatá bulla Fridricha Štaufa). Němečtí rytíři stále viděl své poslání v působení především v Levantě a pak také v Uhrách. Koneckonců Hermann zemřel v roce 1239.

  • Felix píše:

   Pane Armine, dám Vám velmi důležitou radu: vždy pečlivě rozlišujte židy, Židy a sionisty, židovství před Kristem, řidvství nové po Kristu a sionismus.
   A Vás pane Pospíšile důrazně vyzývám a taky prosím, abyste nejen v zájmu pravdy, ale i v zájmu zacování tohto webu nevodné příspěvky, které tato rozlišení nedělají, mazal. Kdo se pak bude divit, když Vá semetrika Tydlitátová obvní z antisemitismu? A právem. Podobně dobře roulišovat mezi islámem a islamismem, i když u nás (zatím?) islamisti nemají takovou moc, jako mají sionisti.

   • Armin píše:

    Felixi jsou klidnej já to rozlišuji, ale kdo by to neustále tak složitě vysvětloval. Dnes vládnou především sionisté, avšak za podpory Talmudických judaistů a rovněž židoských ateistů. Oni se obecně považují za vyvolené a povolané k vládě a ustanovení „nového řádu“ nad světem.

    • Felix píše:

     Nerozlišujete: vizte, prosím „židovské klany“ a teď nově nejasné „židoských ateistů“. Sionistický nepřítel je smrtelně nebezpečný, chtivý světovlády a proto každá zmínka v tomto směru musí být jasná.

     • Armin píše:

      Ale rozlišuji. Mnozí sionisté jsou zároveň i formálně praktikujícími judaisty. Ale jsou i sionisté, kteří nepraktikují judaismus. Sionismum je politická ideologie, ale přinejmenším si z judaismu propůjčila akcent nadřazenosti a vyvolenosti. Pokud jde o Židy obecně, tak svým genofondem nemají s původním Izraelem co dělat. Aškenázi i Sefardi jsou geneticky výsledkem dvou konverzí k judaismu zcela jiných národů (Chazaři a berberské kmeny). To spíše dnešní Palestici mají bližší vazbu na původní Židy, pokud tedy jde o genofod. Ten je ale pro nás nepodstatny.

     • Felix píše:

      S tím genofondem jste to tedy dokonale rozhrábl. To se musím smát. A s těmi Palestinci. Hrůza Gaza.

 4. Hamish píše:

  Naopak!
  Oznaceni od Tydlibaby antisemitou musi pravoverneho katolika jen tesit. Stejne ji nikdo soudny nebere vazne. Ma holt komplex z toho, ze nekteri máme B Rh+ a ona ne 🙂

  • Felix píše:

   Velmi se mýlíte. Sionisti mají svou síť zpravodajů, mají propracované metody diskreditace oponentů a mají i reálnou moc. Máte pravdu jen v tom, že Tydlitátová se k nim dala přičiněním svých duševních a tělesných? vad. Takže když napíšete, že je blbá, nesmí to být spojováno ani s její vírou, ani s jejím rodem, ani s jejím (kdovíjakým) pohlavím. Dokonce ani s barvou kůže – to kdyby ji někdo vyválel v černém téru a posypal třeba duhovým peřím, jak se dělávalo za louží.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: