Konzervativní strana podporuje Romana Jocha

Tiskové prohlášení Konzervativní strany k ohlášenému jmenování Romana Jocha poradcem předsedy vlády:

Podpora Romanu Jochovi, budoucímu poradci předsedy vlády

Konzervativní strana s uspokojením přijala zprávu, že se ředitel Občanského institutu pan Roman Joch má stát poradcem premiéra pro oblast lidských práv a zahraniční politiku. Je to – po otevřeném vyslovení podpory III. odboji, jmenovitě pak skupině bratří Mašínů, a uznání oprávněnosti bojovat proti komunistické totalitě se zbraní v ruce – další příslib toho, že je naše vláda rozhodnuta postavit se otevřeně proti levici a její chybné, občanským svobodám nepřátelské politice.

Roman Joch je zárukou toho, že nebude mluvit jazykem politické korektnosti, ale bude věci nazývat pravými jmény. Že nebude relativizovat pravdu, ale bude ji hájit. Nebude ustupovat levicovým pseudointelektuálům s jejich antidiskriminačními zákony, které pod záminkou ochrany všelijakých menšin diskriminují většinu. Bude hájit ideje a hodnoty, na nichž vyrostla západní civilizace a bude se proto zasazovat o posilování transatlantického spojenectví. Tak Romana Jocha již roky známe a plně s ním tato jeho přesvědčení sdílíme.

Toho si je levice vědoma a proto ta vlna hysterie a nenávisti, která se proti Romanu Jochovi vzedmula. Pokřik vychází od stejných lidí, kteří se stavěli proti umístění stanice protiraketové obrany armády USA na našem území, proti pevné vazbě s našimi spojenci, tedy od těch, kteří byli ovlivňováni ruskými agenty. Křičí různé feministické, protináboženské a antisemitské skupiny, ti, kteří zaměňují tzv. sociální jistoty s občanskými svobodami, které omezují a ohrožují. Na poplach bijí všichni, které britský historik a spisovatel Paul Johnson správně nazývá: nepřátelé společnosti.

Je načase se těmto lidem, jimž umožňuje jejich projevy publikovat a manifestovat demokratický režim – který ohrožují – postavit a začík krok za krokem napravovat důsledky jejich zhoubného počínání. Konzervativní strana je přesvědčena, že předseda vlády Petr Nečas neustoupí jejich tlaku a Romana Jocha do týmu svých poradců jmenuje. K tomuto skvělému výběru panu premiérovi ze srdce blahopřejeme.

Za správnost vyjádření zodpovídá kancléř Martin Rejman, kancler@konzervativnistrana.cz, 603 288 715

Advertisement

3 Responses to Konzervativní strana podporuje Romana Jocha

 1. Václav píše:

  Na panu Jochovi mne zaujalo to že by chtěl střílet do mladých lidí kdyby rabovali a páchali pouliční nepokoje. Jestli to opravdu řekl a nepřipsal mu to nějaký zlomyslný šotek a jestli to myslel vážně a bez nadsázky. Pan Gross dokázal to samé v praxi, ne jenom na řečništi beze ztrát na životech. Výtržníky dal seřezat a poslal je domů k rodičům. Většinou ty kteří něco opravdu provedli. Zvládnul to i po politické stránce, falešní ochránci lidských práv toho nemohli moc říct a celý svět na nás koukal v obdivu. V Seatlu je rafinovaná podlost a brutalita demonstrantů zaskočila. Sám jsem viděl na vlastní oči jak půvabné dívenky v Praze tančily před očima těžkooděnců a hrály jim na city a clonily přitom výhled aby mohly zaútočit teroristické oddíly a hodit jim do obličeje kameny nebo zápalné lahve. Pravicová opozice tehdy mluvila o policejním teroru a státu a za jejich vlády se málokterý policista odvážil sáhnout po zbrani. Události okolo MMF i pozdějších nepovolených shromáždění byly o to zajímavější že zasahovala levice proti extrémní levici. Otázka je jestli bude takhle přísná a nestranná i pravice proti nacistům.

  • Honza Kohoutek píše:

   Pan Joch na výroku trvá nadále a v souvislosti s MMF mluvil o gumových projektilech.

  • vonrammstein píše:

   Jak píše pan Kohoutek, řeč byla o projektilech gumových, což je reakce pro případy jako MMF zcela adekvátní. Pro případy rabování je to ovšem zcela nedostatečné, to se vždy od vynálezu palných zbraní trestalo ostrými a tak by to mělo i zůstat.
   Nevím přesně, odkud pozorujete dění, proto nerozumím Vašim posledním dvěma větám. Zkušenosti mé i mých známých hovoří jasně o tom, že zásahy policie proti pravicovým aktivistům jsou mnohem častější a razantnější, než proti levicovým.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: