Svoboda a dům: nekonečný příběh

Komentář Jaroslava T. Petra na Skleněném kostelu.

10 Responses to Svoboda a dům: nekonečný příběh

 1. Bobík píše:

  Takže jestli jsem to pochopil, pan Petr nám tu tvrdí, že ústavní soudci jsou do jednoho podjatí a budou rozhodovat účelově. To je docela silná káva.
  Je jasné, že celý Svobodův spor není sporem s charitou, ale především s manžely Kopeckými, kteří budou mít ze Svobodovy prohry největší prospěch. A moc se jim hodí, že je Cyrilova pozice znevýhodněna proto, že je bývalý předseda KDU a navíc je jeho spor prezentován jako spor s charitou. Jenže ti jsou pěkně zabukem a vysmátí.

  • cinicius píše:

   Zaprvé daný spor nebude mít na majetkové poměry Kopeckých žádný vliv. Zadruhé to co říkáte, v tom článku není.

  • Václav píše:

   Díky za zlatá a pravdivá slova. Jak se zdá tak se u nás ještě najde pár lidí kteří si nechodí pro svůj denní názor do komunistických novin které opěvují pravici a chválí její zájmy.

 2. BERAN píše:

  Já jsem se z komentáře dozvěděl hlavně tři věci:

  Dva ústavní soudci jsou sprostí.

  Pan Svoboda je bohatec. A chtivý dalšího majetku.

  Pan Svoboda nedrží slovo.

  Co si o tom mám myslet? Průkazné je jen to poslední. Ale styl toho komentáře je mi proti srsti.

  B.

 3. Václav píše:

  Jsem rád že se začíná konečně ukazovat že je pan Svoboda v právu. Celá věc mi silně připomíná podrazy ze strany „ochránců tradičních hodnot“ na pana Čunka které stály daňové poplatníky přes 30 milionů Kč a které jen prokázaly že je nevinen.
  Ten kdo se nechal dopravit se zlomenou páteří do parlamentu a riskoval svůj vlastní život aby nám zachránil státní rozpočet zatímco poslanci KSČM a ODS vztekle křičeli a kydali na něho špínu si zaslouží trochu důvěry. Poté co dorazil tak odešlo z těchto dvou stran celkem 16 poslanců. Bylo jim jedno že kvůli nim může umřít otec od rodiny a neměli v sobě tolik cti aby tam alespoň pár minut počkali než se to odhlasuje. A předpokládali že to nebude vadit ani jejich voličům.

  • cinicius píše:

   Pokud vím, měl zhmožděný krk, ne zlomenou páteř.

   • Václav píše:

    Nakonec to spravila kovová destička a několik šroubů. Tehdy mi opravdu přeběhnul mráz po zádech, když jsem si uvědomil co je to za lidi. Věděli že tam dorazí, jestli cestou opravdu neumře a počkali tam z čiré schválnosti. Neumím si představit jinou zemi ve které by něco takového mohlo projít a mrzí mě že jsme to zrovna my. Od pravičáka bych čekal že ho přinejmenším vypáruje, stejně to museli prohrát. Nebo že se seberou, doprovodí ho do nemocnice a zůstanou tam dokud neskončí operace. Přinesou mu kytku a kompot a řeknou ať se brzo uzdraví. Tohle by opravdový politik udělal i ze zištných důvodů. I kdyby se Boha nebál tak by se alespoň styděl lidí a bál se že se od něho odvrátí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: