MKD podporují akci Neexperimentujte s našimi dětmi!

Mladí křesťanští demokraté podpořili demonstraci Neexperimentujte s našimi dětmi!, kterou 1. září v Praze pořádá Akce D.O.S.T. Více o postoji Mladých křesťanských demokratů je k nalezení ZDE.

Ignác Pospíšil

5 Responses to MKD podporují akci Neexperimentujte s našimi dětmi!

 1. Felix píše:

  Tak všechna čest panu Jurčíkovi, že podpořil tu demonstraci. O jedné jeho nečesti jsem tu ale už psal hned po volbách. Jinou nečestí je tento jeho výrok: „čistě populistických politiků, jako je např. Jana Bobošíková či Vladimír Železný.“ Lze jistě mít vícero výhrad jak k činnosti paní Bobošíkové, tak k panu Železnému, ale rozhodně je nelze označit za populistické, dokonce čistě popilůistické. Panu Jurčíkovi to asi moc nemyslí, a tak nálepkuje, jak je dnes zvykem. A navíc hloupě. Není náhodou pan Jurčík extrémistický, xenofobní nebo dokonce homofobní? Nálepek je plný pytel a všude tu poletují. Spíše by asi bylo záhodno, kdyby paní Bobošíkovou a dokonce i pana Železného pochválil za velmi mnohé dobré postoje, kterých je pořád tak málo, a zejm. za mnohé dobré názorové posuny. Nebo to ani tento lidovec neumí?

  • cinicius píše:

   Já s tím ohodnocením souhlasím. Bobošíkové přístup k restitucím je čirý populismus hrající na český antikatolicismus. A pokud jde o pana Železného, jeho úprk napříč různými politickými imunitami před trestním stíháním mu taky moc není ke cti…

   • Felix píše:

    No vidíte, já s tím, co jste napsal, souhlasím. A to nejsem žádný David Macek, abych souhlasil s kdekým, kdo se mnou mluví.
    A tak s tím, co jsem citoval z pana Jurčíka, nesouhlasím. Jak je to možné? Na to už ať si odpoví každý sám …
    Nebo mám napovídat?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: