Proběhla demonstrace Neexperimentujte s našimi dětmi!

Dnes poklidně proběhla v Praze demonstrace Neexperimentujte s našimi dětmi!, kterou navštívilo něco přes 200 účastníků. Demonstraci se poměrně neúspěšně pokoušela narušit uboze vypadající hrstka zelených a levicových extremistů, vypadala ale přitom spíše směšně.

Mezi vystoupivšími vůdci a příznivci byli například Štěpán Bátora, Eva Dundáčková, Michal Semín, Radim Ucháč, Jana Bobošíková, Václav Srb a další, čteny byly pozdravy od VORPu či Petra Hájka. V přestávkách mezi projevy publiku zaspíval Pepa Nos. Mimořádný dojem vzbudily zejména projev Jany Bobošíková a panem Bátorou přečtený dopis Petra Hájka, nicméně podařených projevů bylo více.

Podrobnější informace a případně i fotografie zveřejníme později.

Ignác Pospíšil

Advertisement

9 Responses to Proběhla demonstrace Neexperimentujte s našimi dětmi!

 1. Maftík píše:

  No, myslím že těch pčastníků bylo tak dvakrát víc …

 2. Felix píše:

  Pane Pospíšile, na to, jak je tato Vaše zpráva krátká, je skvělá a dojemná. Děkuji Vám.
  ***
  A toto s věcí souvisí. Trapnost povýšená na charakter:
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-vlady/kocab-nechce-odejit–necas-post-mu-zatemnil-mysl/

 3. Felix píše:

  Mám dva nové odkazy:
  Jednak o tom, jak se Velkolistopadový lidskoprávní muzikant drží úřadu téměř pod církevní způsobou – http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-vlady/dobrovolne-rezignovat-nebudu-rika-kocab/
  Jednak text přímo z Hradu, který by zasluhovalo otisknout jako dokumnet doslova – http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/hajek-soudruh-havel-se-vam-snazi-vybelit-mozek/

 4. ivka píše:

  otázka pro ty, kteří se akce účastnili: koho z kněží, nebo lépe z církevních představitelů a členů KDU ČSL jste tam potkali?

 5. Michal Semín píše:

  Viděl jsem tam jediný kolárek. Ze známých lidovců tam byl jen J. Karas, ale nechtěl mluvit do médií, prý proto, že je v diplomatických službách. Ještě se tam na chvíli objevil nějaký karmelitán od Panny Marie Vítězné. Zeptal se mne, proti čemu demonstrujeme, a když jsem mu odpověděl, řekl jen jakési neurčité „aha“ a zase zalezl do kostela. Řekl bych, že katolíků byla asi většina, ale co se týče transparentů a hlasitosti, tak prim hráli baptisti z tzv. „Cesty za pravdou“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: