Juventutem v Horním Újezdě

Hnutí Juventutem zahajuje pravidelné setkávání českých a slovenských příznivců katolické tradice, které se bude odehrávat jednou měsíčně. První začíná 16. října ve 14:00 na faře v Horním Újezdě.

Setkávání je určeno zejména pro mládež, ale případní zájemci, který patří věkem ke starší generaci, ale mají mladého ducha, zcela jistě nebudou odmítnuti. Na setkání je třeba se přihlásit ZDE.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

 

8 Responses to Juventutem v Horním Újezdě

 1. Laurentius píše:

  Můžete uvést přesněji, který Horní Újezd? Vygoogloval jsem tři.

 2. brontochundelka píše:

  Měsíční periodicita je šílená. Za maximum bych považoval kvartální, rozumější by ale byla semestrální. Na to, co je jednou za čas se těšíme. Co je jednou za měsíc je ve finále nuda a vopruz. Bude tam stále jezdit jen úzký okruh spolčařů a s některými členy se vůbec nepoznáte. Kontakt se členy je lépe než častými sjezdy udržovat kvalitním bulletinem, distribuovaným všem oudům.

  • Hamish píše:

   Souhlasím, ač na tyto akce stejnáč nepojedu.

  • cinicius píše:

   Z hlediska jednotlivce je asi měsíční periodicita obtížně realizovatelná, pokud by chtěl jezdit na všechny, což samozřejmě není nutné.

   Na druhé straně pokud jde o vytíženého člověka a stačí mu jet jen občas (jednou cca za 1/4 až 1/2 roku, řekněme) – je možnost vybrat si z vícero termínů požehnáním. Alespoň tak to vidím já. Což se zamozřejmě nevylučuje s existencí kvalitního bulletinu.

 3. […] 16. října – hnutí Juventutem zahajuje pravidelné srazy českých a slovenských příznivců katolické tradice na faře v Horním Újezdě. Začátek ve 14:00, nutno předem se přihlásit. Více ZDE. […]

 4. a a píše:

  Nešlo by občas udělat setkání někde trochu víc “na západě“? Třeba v Praze…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: