Bobošíková: Žalovat nestačí, premiére Nečasi!

Článek paní Bobošíkové, nedávno zveřejněný na jejím blogu. Potřebuje katolík ještě nějaké další důvody, aby věděl, že ji volit nemůže?

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Advertisement

21 Responses to Bobošíková: Žalovat nestačí, premiére Nečasi!

 1. veselá mysl píše:

  Nechápu, že to pořád tak řešíte. I katolík bude při volbách odkázán na své svědomí a zdravý rozum, pokud jím byl obdařen. Jakákoliv doporučení si musí stejně každý zvážit sám.

  Že „doporučení“ Akce DOST je prostě jen doporučení sebe sama, je zřejmé mimo jiné z faktu, že předseda Akce DOST zároveň za Suverenitu Bobošíkové kandiduje a také doporučuje sám sebe.

  O ambicích pana Bátory stejně jako ambicích paní Bobošíkové si iluze nedělám, rozhodně to má pramálo souvislostí s křesťanstvím nebo katolictvím. Že se někdo s takovými lidmi dává do spolku, je jen jeho věc.

 2. pan Contras píše:

  A co takhle uvážit zda je menší zlo udělat restituce hned a umožnit modernistům to prošustrovat, nebo dopustit odložení restitucí pro uchování státnosti a obranu před restitucemi sudeťákům, kteří již byli z reparací Německa vyplaceni, tím nepřímo ochánit majetek před lidmi kteří nemají nejen víru, ale neumí ani hospodařit?

  • Hamish píše:

   Nechci zavádět už zrušené téma, ale sudeťáci by o majetek, který jim byl zabaven, z 99% nepožádali.
   Proč taky? Mají v Německu krásný domy a byty, nač investovat zde.

   • pan Contras píše:

    Většina asi ne, ale tady jde o princip státní suverenity. Znám i případ, kdy odsunutí po zůstavších příbuzných chtěli vyplatit barák. Lidská hamižnost spojená s německou rozpínavostí a zaští k lipovému lístku na Sigfriedově kůži je dosti na to, aby bylo třeba se obávat. V právním státě ne, ale v EU ano.

    • Paul Max píše:

     Pane Contras, nebydlíte náhodou v nakradeném sudetoněmeckém domku, byť zaplaceném českým úřadům? Neležíte v kradených postelích? Máte strach z EU? Jak nazvat hnusnou českou závist a hamižnost, když se neštítila zcela protiprávně a nelidsky okrást o vše 3,5 mil.vlastních sudetských obyvatel? Upřímně. Holubičí povahu slovanstva bych si představoval trošku jinak. Naproti tomu je factum, že krajanská sdružení stojí za 90% všech peněz, z nichž jsou opravovány nejen sudetské kostely a církevní zařízení. Proč to nezahluje holubičí české slovanstvo?

    • Paul Max píše:

     Ad státní suverenita: od roku 1918 je zlodějská česká republika prodejnou ložo-židobolševickou prodejnou šlapkou. Suverenita skončila v r. 1918.

     • Hamish píše:

      Zatimco pred rokem 18 se jako prodejna zednarska devka chovalo cele R-U a Franz Josef se ani nenechal korunovat ceskym kralem.
      Joooo, to byla suverenita, Pauli.

     • Paul Max píše:

      Jasně…,proto muselo být R-U rozbito zednářskými puči v nástupnických státech… Nebyl náhodou i FJ I. také zednář? Karel I.byl zřejmě také zednář, když byl oloupen o moc zednářskými spratky.
      Srší z Vás bolševicko-republikánská propaganda Hamish. Co se korunovace týče, je vidět že JCV FJ I. šlo více o mír, než riskovat zbytečný konflikt s Pruskem. Prostě mu nešlo tak o korýtko (resp.světskou pomíjející slávu), jako tomu bylo u jiných republikánských zločinců typu Masaryka, Beneše, Gottwalda a jiných.

     • Hamish píše:

      Franz Josef zednář samozřejmě nebyl.
      Srší ze mě všechno možné, ale z vás jen přitroublé argumenty ad hominem,, kterými se snažíte kompenzovat vlastní dutou mozkovnou, která se nedokáže vypořádat s fakty.
      Je to komické, protože nechodím volit, anžto nejsem republikán a vy mi tu přišijete republikánství a bolševismus (sic) 🙂
      O co šlo nebo nešlo Franz Josefovi, to je vcelku vedlejší. Fakticky bylo R-U ovládáno zednáři a ani císař s tím nemohl nic udělat. Mohl jen podepisovat.

     • brontochundelka píše:

      Hamish: Paula Maxe znáte osobně? Mně přijde nějakej divnej.

     • Hamish píše:

      Těžko říct, ale předpokládám že nikolivěk.
      Pod nickem se může skrývat kdokoliv.
      Kdo není divnej? Paul je tak trochu hloupej, což by nevadilo, pokud by to věděl. Bohužel neví, proto se jako hloupý i chová a píše hlouposti.

     • Paul Max píše:

      Myslíte, že R-U resp.císař nic nemohl dělat? I přestože mnozí čeští i jiní pánové z lóží byli odsouzeni k oprátce? A co teprve válka. Na rozdíl od republikánských podvraťáků a zrádců (podělaných až za uši z Hitlera) se R-U nebálo bojovat a hájit spravedlivé zájmy. Proč nebojovali proti nepřátelům i zbabělí Čechoslováci?
      Hamisch, nevím zda chodíte volit republikánskou žumpu (a je mi to celkem jedno), ale pokud nejste republikán, jste jimi pěkně odkojen a troubíte do světa své nesmyslné republikánské prdy.

     • Hamish píše:

      Aha a nějaký argument byste neměl? Zatím opět plodíte jen ad hominem, takže faktická hodnota nula.
      První válka byla spravedlivá asi jako ta druhá. Pokud nevíte, kdo do ní koho vmanipuloval, pak byste si měl zřejmě doplnit vzdělání.
      Nedávno jsme se tu dohadovali o povaze R-U a ústavě, kterou zástěrkáři vytvořili a Franz Josef podepsal.
      To vám je evidentně jedno.
      Uakžte mi, prosím, kde troubím jaké republikánské prdy, buďte od té lásky.
      A prosím konkrétně, žádné cancy kolem, jak je vaším zvykem.
      Možná vám opravdu nedochází, že člověk, který neadoruje zednářské R-U, nekorunovaného českého krále a Amtskirche, není republikán, ale klidně monarchista.
      Jenže to byste musel vytáhnout hlavu z vlastní zadnice (Ignác promine, nebo smaže) a začít používat to, co vám, předpokládám, Pán Bůh ráčil nadělit do mozkovny. Tedy rozum.

     • Paul Max píše:

      Hamisch, nevím proč mi podsouváte neustále invektivy vůči Vaší osobě. Argumenty zkrátka nejste schopen ztrávit. Nebo možná jen nejste schopen rozdýchat českou „holubičí“ povahu? Pokud máte problém jinde, zkuste si zavolat MUDr.Chocholouška, třeba Vám nějak pomůže.

     • Hamish píše:

      Argumenty? Promiňte, ale žádný argument jsem u vás nenalezl.
      Zato invektiv plno – má udajná republikánsko bolševická propaganda (kterou zřejmě srší každý, kdo neadoruje zednářské R-U s nekorunovaným českým králem), mé údajné republikánské prdy (které opět tvrdí zřejmě každý, kdo neadoruje zednářské R-U),
      vaše doporučení stran psychiatra – to jsou, Pauli, argumenty ad hominem, nikoliv argumenty s jakokoliv informační hodnotou, natož pak hodnotou argumentační.
      Nedokázal jste vyvrátit, že R-U bylo zednáři ovládané (jako důkaz poslouží dříve Martin uvedená ústava), nedokázal jste vyvrátit, že Franz Josef byl nekorunovaný český král (zřejmě proto, že tolik toužil po zrovnoprávnění Čechů), nedokázal jste vyvrátit, že nebyl schopen zednáře zastavit.
      Takže naposledy se vás ptám – co, krom ad hominem, jste schopen předložit, abyste podepřel svá nesmyslná, velkohubá a neskutečně hloupá tvrzení?

     • Hamish píše:

      Mimochodem, s tímto vaším tvrzením naprosto souhlasím – Jak nazvat hnusnou českou závist a hamižnost, když se neštítila zcela protiprávně a nelidsky okrást o vše 3,5 mil.vlastních sudetských obyvatel? Upřímně. Holubičí povahu slovanstva bych si představoval trošku jinak. Naproti tomu je factum, že krajanská sdružení stojí za 90% všech peněz, z nichž jsou opravovány nejen sudetské kostely a církevní zařízení.

     • Paul Max píše:

      Když už se navážíte do císaře a krále Františka Josefa I., tak to byl právě on, kdo znemožnil postup zednářského kandidáta Rampolly při volbě papeže. Byl tak zvolen sv. Pius X. Možná byl velmi uvědomělý skoro až prorocky, při uvědomění si jaké hrozí nejen Rakousku nebezpečí z ovládnutí Církve zednáři. Byl prozíravě moudrý než kdokoliv jiný v Evropě. František Josef I. přišel rukou vrahů (zednářů či z jejich piklů) o velkou část vlastní rodiny (bratr Maxmilián, syn Rudolf, manželka Sisi, následník trůnu František Ferd.). O tom, že On překážel zednářským plánům, nemůže být pochyb. Nakonec nebojoval jen proti zednářům, kteří stát určitým způsobem chtěli ovládat, nýbrž i proti nacionalismu a bujícímu komunismu. Že R-U zednáři neovládali zcela je zřejmé z důvodů jež vedly k jeho rozbití-proč by to jinak zednáři činili. Rozděl a panuj platí stále… Kdo ovládal Itálii? Kdo ovládal Francii? Kdo Británii? Smutné je, že lidé hlásící se k Církvi místo vděku za statečný boj svého krále naň po vzoru svých zednářských soudruhů plivou. Co se „korunovace“ týče je jistě prozíravější pominout pomíjející lidskou slávu, než rozpoutat zbytečnou válku.

     • Hamish píše:

      Jistě, snažil se. To jsem taky nepopíral.
      Jenže fakticky nezmohl nic, než podpisovat a podpisovat to, co mu předložilo. Viz. zednářská ústava, rozvody, atd.
      O vetu samozřejmě vím a je mu to ke cti.
      Pokud považujete korunovaci za světskou slávu, pak zřejmě dostatečně nechápete smysl a symboliku tohoto obřadu, je mi líto. Rozhodně nejde o nějaký vnějškový obřad plný lesku.

 3. ivka píše:

  Bobo je posedlá touhou po moci, a nedá pokoj, až někde uspěje.
  Vždyť kandidovala na presidentku přes komunisty, je schopná všeho, ještě o ní uslyšíme!

  • Paul Max píše:

   Jako hérečka a reportérka v diskusních pořadech se chovala snad nejhůř neurvale ze všech známých reportérů. Nezná základní slušná pravidla diskuse.

 4. Václav píše:

  Když jsem se doslechnul o tom že spolu s panem Železným chce podporovat prolife akce tak mě napadla taková myšlenka z oblasti morbidního humoru že už tam chybí do čtyřlístku jenom pan Kožený a Švarc. Jako nezávazný a kontroverzní symbol toho že je nám pravicová scéna nakloněna a že je s odpuštěním katoličtější než KDU-ČSL.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: