Mons. Joseph Zziwa navštívil Litoměřice

Diecézní charitu Litoměřice navštívil ve čtvrtek 14.10. 2010 Mons. Joseph Anthony Zziwa, biskup diecéze Kiyinda-Mityana z Ugandy, aby si se zdejšími pracovníky promluvil o možnostech spolupráce a navzájem si s nimi předal zkušenosti charitní práce. Více ZDE.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Diskuse ukončena. Osobní útoky  a nulový obsahový přínos.

Advertisement

9 Responses to Mons. Joseph Zziwa navštívil Litoměřice

 1. brontochundelka píše:

  No a co?

  • Paul Max píše:

   Možná tím chtěl Cinicius jen milý „Brontochundelko“ naznačit, že byste mohl raději přispět nějak misiím – místo psaní Vašich bezvýznamných plků do diskusí D.aH.

   • brontochundelka píše:

    😛 Tůdle!

    • Paul Max píše:

     Jasně, rozumím tomu že dutohlavý Bibmásek alias Brontochundelka jen prudí. Prostě je to takový internetový foko-skřet. Přestaňte se tu brontochundelko sdílet. Nikdo není na vaše plky zvědav.

     • Hamish píše:

      To mluvite zrejme o sobe, ze?
      Nemohu si pomoct, ale sedi to, jak …

     • Paul Max píše:

      Milý Hamisch, nevím kde berete tolik času na sezení u této plkárny. Normální člověk na to čas nemá. Obvykle ani chuť… Hamisch komentuje vše, všemu rozumí, vše nejlépe ví, všem nejlépe poradí. Je expert na „katolicitu“ a odborník na slovo vzatý.
      Přestanete už někdy provokovat a otravovat vzduch podobně jako jistý pan contras, mr.difficult atd.? Starejte se o sebe. Pokud zde přispíváte pod více nicky a musíte na vše reagovat, lituji Vás upřímně. Jak je to s tou Vaší sudetskou postelí a chalupou? Je kradená? Nevadí Vám to?

     • Hamish píše:

      Ach, mily Pauli 🙂
      Opet velice konstruktivni prispevek. Bez urazek, bez invektiv.
      Jste hulvat. Coz by se dalo jeste tolerovat, pokud byste dokazal i nebyt hulvat a jednou za cas s nekym souhlasit, něco smysluplneho podotknout. Ale to vy neumite. Navic, jak uz jsem zminoval, jste trosku hloupejsi, coz se prave hrubosti a urazkami snazite konpenzovat.
      Takze jen a jen pro vas – vystupuji zde pouze pod timto svym jmenem, nebydlim v Sudetech, zdaleka nerozumim vsemu, ale rozumim moc dobre vam, protoze jste hloupejsi nez ja (coz je docela vykon), otravovat vzduch jsem ani nezacal, takze rovnez nemohu prestat, stale u toho nesedim, ale obcas se sem mrknu, protoze mne bavi vas vytacet (vyletite vzdycky jak certik z krabicky a to je pomerne legracni 🙂 .
      Takze tak, trole internetovy.

   • Hamish píše:

    Bezvýznamné pro koho, Pauli?

    • Paul Max píše:

     Nemilý Hamisch, krom toho, že hrabete neustále „mimo mísu“ se obvykle nezmůžete na víc, než na pár invektiv a lží. Neznám sice Vaší ctěnou rodinku z Polep, nicméně si můžete Vaše plky schovat pod klobouk. Urážet můžete koho chcete, pokud jde o mne, až Vás potkám osobně, můžeme si vše v klidu vyříkat mezi 4 očima.

%d blogerům se to líbí: