S čím zápasí současná česká rodina

Článek v Konzervativních listech shrnuje tlaky útočící na současnou českou rodinu.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Advertisement

3 Responses to S čím zápasí současná česká rodina

 1. pan Contras píše:

  Já bych jen připomněl, že protirodinná a antisociální politka vlády současného Německého šlechtice von Bilderberg nyní nabírá nových obrátek, přičemž na brífingu ČMKOS bylo upozorňováno na fakt, že např. Rakouská diplomacie usiluje prosadit, aby naše pracovní právo bylo ještě více liberalizováno, neboť germánským firmám umožňuje u nás dělat to, co je u nich nezákonné a zacházet s místním obyvatelstvem jak s otroky.

  A tak je to opět jako již po tisíc let: vydrancovat a snížit stavy slovanských „podlidí“ (demografické souvislosti sociální nejistoty jsou z křivek a statistik zřejmé) ztížení přístupu ke zdravotnictví, zavedením liberálního pracovního práva (už ted je prakticky nejliberálnější ve střední Evropě).

  A k tomu jim pomáhají různí havlové, schwarzenbergové a další domácí kolaboranti. Svatý Prokope oroduje za nás.

  • Quido píše:

   Pane Contrasi, pochybuji, že píšete ty řeči o němcích za plného duševního zdraví. Je mi známo, že nemáte němce rád, ale uvědonte si, že zde nejsou jen německé firmy, ale i jiné a ty těší využívat levnou pracovní sílu, neboli otroky úplně stejně. Podobné fanztazie, jak zlikvidovat český živel, jim jsou, stejně jako němcům úplně – víte kde.
   Jde o byznys a toho času, ať se vám to líbí nebo ne, tak němec je náš pán, na něm je závislá naše ekonomika nejvíce. Proč? Asi proto, že od nás kupuje a taky zde podniká. Proč? Protože mu to zdejší mocipáni umožnili. tak proč by toho nevyužil že? Mnoho čistě českých firem si pokládá za čest vůbec vyvážet do německa, kde nemají problémy aby dostali taky zato zaplaceno a lépe než mohou dostat zde, navíc na tak velkém trhu.
   A tak typický český človíček po straně nadává na němce, ale je na nich sám závislý jako nebyl nikdy dřív, snad vyjma Reichu a přitom, když k tomu bude mít příležitost, tak každému němci bez výjimky, který má prachy padne samou servilitou k nohám.
   Nevím, jestli zrovna vy byste byl výjimka, záleželo by na tom, zda byste se u němce dobře uživil. Co jsem pochopil, tak zatím hrdě živoříte.

   • pan Contras píše:

    Čo si predstavujte Kefalín pod takým pojmom živoriť?

    Nevím kdo si tady stěžoval, že je pro něj náročné cestovat do salonku. Já cestuji do salonku a co potřebuji mám, jen nemám vysoký životní standard a přesto tloustnu, asi z piva.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: