USA podpoří KLDR a v Rakousku se mluví rakousky

Eva Iszworová ve svém článku USA podpoří KLDR a v Rakousku se mluví rakousky upozorňuje na brutální prodemokratický bias hlavních amerických médií, která pečlivě číhají na jakékoliv přeřeknutí republikánů, aby je obratem zveličila a jejich autory vykreslila jako nevzdělané idioty. Na druhé straně tytéž či ještě horší chyby demokratů systematicky přehlížejí. Takže zde je malý přehled „minikauz“, které média opomenula, protože se týkají zbožňovaného Obamy… Jo, být to tak Bush nebo Sarah Palin…

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Advertisement

8 Responses to USA podpoří KLDR a v Rakousku se mluví rakousky

 1. Jakub píše:

  Mě spíš dostala jiná věc. Vzpomínáte si všichni, jak často byl Bush ml. připodobňován k šimpanzovi? A to nejen na nějakých amatérských stránkách, ale i v „seriózních časopisech a novinách“. Nic proti tomu, výjimečně to bylo až nevkusné, ale mnohdy jsem se tomu od srdce zasmál.

  A co se stalo, když jedny noviny nakreslily v kresleném vtipu Obamu jako šimpanze? Mediální hysterie a nutnost pokorné omluvy za údajný odporný rasismus vůči oné svaté modle liberálních levičáků.

 2. Felix píše:

  Je to neštěstí, když má Amerika volit mezi mezi velice špatným Obamou a demokraty a jen špatným Busem, Palinovou a republkány. Protože to je souboj mezi velice špatným a jen špatným, Amerika upadá stále hloub. Stále hloub takto upadá každá demokracie, ale na Americe je to vidět nejlíp. Amerika je dokonalý model of paradise lost.
  Je to vidět i v oblasti víry: Srovnejte si, čemu věří Obama a čemů věří Palinová. Zase – víra Palinové je blíž pravdě, ale to hledáte spásu od jakési evangelikálky? Co jste to za katolíky?

  • brontochundelka píše:

   Maranatha.

  • Hamish píše:

   Jo, jenže pořád ještě je v té proklaté Americe větší svoboda, než tady u nás v rozkvetlé Evropě.
   Plochy neobdělávané půdy, kterou si za pakatel můžete pronajmout, nebo koupit a dělat si tam skoro co chcete – nikdo vám do toho nekecá, nikdo vám tam neleze (protože ví, že by ji mohl koupit hrubo sekanými broky). Můžete se úplně odříznout od civilizace a nikdo po vás nebude chtít platit výpalné pojišťovně, nebo menšinám.
   Můžete si koupit kvér a každýmu je to úplně jedno. Žádnej policajt vás nebude šikanovat přezkušováním imbecilních předpisů a zbytečných zákonů.
   Jo, hlava Ameriky postupně odhnívá, ale podhoubí je zdravější, než v naší drahé vlasti.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: