Ministerstvo zdravotnictví oživuje tažení proti babyboxům

Ministerstvo zdravotnictví s odvoláním na negativní postoj „bývalého zmocněnce pro lidská práva“ (pana Kocába, jeho postoj k babyboxům viz ZDE) oživuje tažení proti babyboxům (více informací ZDE).Reakce zastánců babyboxu naleznete ZDE.

Pavel Bělobrádek na můj dotaz, jak se k problému staví on, resp. KDU-ČSL, reagoval omluvou, že bohužel momentálně nemá dostatek času na rozsáhlejší odpověď, nicméně jeho postoj k babyboxu snad dostatečně vyjadřuje text, který dříve zveřejnil na svém blogu (viz ZDE).

Pokud jde o mne, dovolím si jako zhodnocení nového počinu ministerstva parafrázovat reakci jednoho z mých přátel na facebooku: „Tento canc vzešlý z ministerstva pouze dokazuje, že se na něm nalézá příliš mnoho příliš dobře placených úředníků.“

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

4 Responses to Ministerstvo zdravotnictví oživuje tažení proti babyboxům

 1. cinicius píše:

  Pokud se vám článek líbil, můžete ho podpořit karmou na mém iDnesáckém blogu:

  http://ignacpospisil.blog.idnes.cz/c/166995/Ministerstvo-zdravotnictvi-ozivuje-tazeni-proti-babyboxum.html

 2. a-gata@seznam.cz píše:

  mame to nejhorsi zdravotnictvi na svete …to nejhorsi,za vsechno se plati,ale uplne za vsechno …tyjo proc.. :-))nakonec si budou moct dovolit doktora jen par lidi,a ten zbytek se bude doma lecit bylinkama,nebo nemoce prechazet ,protoze nebudou na to mit platit za neustale,pomoce doktoru…je to postaveny na hlavu..,ale je mi jasne ze Vam lidem ,kteri oplyvate moci je to uuuuplne jedno ..

  • Civil a Medojed píše:

   „mame to nejhorsi zdravotnictvi na svete“
   – Opravdu. Nejlepší zdravotnictví má východní Bangladéš spolu se zeměmi subsaharské Afriky. Proto k nám také odtud jezdí kvalifikovaní odborníci s mobilními stanovými znemocnicemi. Hlavním naším problémem je však extrémní podvýživa, zvlášťe u dětí, a naprostý nedostatek pitné vody.

  • Papo píše:

   Obvykle nevím, co s mocí takhle po ránu! To se probudím a přemýšlím, jestli jsem rozmrzelý a nechám někoho popravit nebo jenom zvýšit daně.. Onehdá jsem se praštil – a tak jsem dosadil PAroubka do vedení ČSSD, aby si to národ pěkně vyžral a bolelo ho to alespoň jako mně..

   A teď vážně – péče o novorozence máme jendu z nejlepších na světě, před námi jsou jen státy, které mají lepší diagnostiku děťátek v bříšku a pokdu je něco blbě, pryč s ním..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: