Pronásledování křesťanů: Švédsko násilím repatriuje křesťany do Iráku

Švédsko násilně repatriovalo pět křesťanů do Iráku s odůvodněním, že v jejich zemi panuje „relativní mír“. Vzhledem k masívnímu vyhánění a vraždění křesťanů v té zemi, o němž téměř denně informuje tisk, se obávám, že neexistují slušná slova, která by mohla patřičným způsobem ohodnotit tento švédský zločin. Více informací anglicky ZDE.

 

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Advertisement

6 Responses to Pronásledování křesťanů: Švédsko násilím repatriuje křesťany do Iráku

 1. brontochundelka píše:

  Švédsko je krásná a zajímavá země plná dobrých lidí. Má ovšem, stejně jako jiné „demokratické“ i nedemokratické země, zločinnou vládu.

 2. vonrammstein píše:

  Co chtít po Švédsku? Protestantské zemi, idolu všech evropských socialistů?

 3. Felix píše:

  Já myslím, že to moc se „Švédskem“ nesouvisí. Jako všude jinde je tam dost zlých lidí (brontochundela), jejich průměrem je vláda, která tam je (vonrammstein).
  Podstatné je něco jiného. Muslimové považují agresi západních států za agresi křesťanskou. Tomu nahrávají i návštěvy výsostně křesťanských představených u tamních západních bojovníků. A tak pozor: Švédsko tento pohled prostě přijalo také za svůj. „Jsme“ tam v zájmu křesťanství, ve vašem zájmu – a vy, křesťané, utíkáte. Utíkáte vlstně před námi, to je urážlivé.
  Jiný pohled by byl ten, že západní armády jsou skutečnými agresory, my (Švédi) i vy (ohrožení iráčtí křesťané) s touto agresí nesouhlasíme, vy jste prchli před oprávněnou odvetou bránících se muslimů, buďte tedy u nás (ve Švédsku) tak dlouho, dokud tam budou západní armády běsnit.
  V obou pohledech je postoj Švédska konsistentní. Takže pokud platí první optika, nelze mít proti postoji Švédska žádných námitek. Ale který pohled z těch dvou je správný? V souvislosti s nedávnou návštěvou jistě ten první. Nebo ne?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: