James Caviezel: Potrat je největší morální defekt západního světa

Herec James (Jim) Caviezel, který hrál Ježíše ve filmu Mela Gibsona Utrpení Krista, označil potrat za největší morální defekt západního světa:

„V této souvislosti se mluví o „svobodné volbě“, ale když to činí žena, když ničí život svého nenarozeného dítěte, pak jsme došli k limitu. Stupeň zla se už nemůže vyšplhat výš.“


Podrobnější informace ZDE. Další podobné výroky ZDE.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Advertisement

3 Responses to James Caviezel: Potrat je největší morální defekt západního světa

 1. Felix píše:

  Dvě hodiny jsem s pánem souhlasil. Nyní už ne. Zavraždění miliardy nenarozených lidí za posledních pár desetiletí není tím nejhorším. Proč? To je útok silných na nejslabší jedince. Na nesmírný počet bezbranných jedinců. Nyní jsou dál. Je zde útok na celý lidský rod. Formou svatků buzerantů. Pokud ještě někdo obdivuje Ameriku, pak ti právě před pár dny schválili službu buzerantů ve své armádě. A pokud před 90 lety byl nejpokročilejší režim sovětů tím, že vybíjení nenarozených zahájil, řekl bych, že štafetu světového zla převzala právě pánova Amerika. Že jsou tam i dobří lidé? Takoví jsou všude, i v Sodomě byli. Ale utekli.

  • pan Contras píše:

   Největší zlo je odmítnutí Boha to ostatní jsou už důsledky: viz Římanům I. Proto je Bůh vydal …. Dělají pak prasárny, zabíjejí děti, popírají pravdu a skuhrají podle Sartrových a Halíkových not.

   • Felix píše:

    Pane Contrasi, promiňte, ale pokud myslíte P. Tomáše Halíka, tak k tomu se Vám nebudu vyjadřovat! On je totiž monsignore! A basta!

    A navíc je pověřen vedením Akademické farosti v Praze! A dostal vyznamenání! To ode mě nechtějte, abych do této lví jámy lezl!

    Nadávat na pana Sartra se může. Tam bychom se mohli vyřádit až až.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: