Jediná novoroční tradiční mše v Praze

Krása liturgie upozorňuje na jedinou novoroční tradiční mši, která bude v Praze sloužena v tradičním dominikánském ritu – u sv. Jiljí, začátek v 8:15, celebrantem bude P. Cyprián Suchánek, OP.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

17 Responses to Jediná novoroční tradiční mše v Praze

 1. cinicius píše:

  Omlouvám se čtenářům za omyl, nejde o tridentskou mši, ale o tradiční dominikánský ritus…

 2. Miroslav Kratochvíl píše:

  V Riu de J.? To je ale přece v Brazílii:-)

 3. Felix píše:

  Prosím, o 1. leden kterého roku (nebo roků?) se jedná?

 4. Anton píše:

  Jde ( pro natvrdlé..) samozřejmě o rok 2011.., kratičký report přinese o celé mši sv. časopis Duše a hvězdy v článku spolu s obrazovou přílohou.

 5. Anton píše:

  Felixi, Vaše slova a vůbec celé vaše chování mne jen dále utvrzují v tom, že dozajista nejste normální..! My o voze, totiž o tom, že rýpete jak čuně do hlíny, kde se dá a vy o koze, o jakémsi mordování křesťanů v Egyptě, což sem vůůbec nepatří! Tak se chlape seberte a dejte si mysl do kupy, než za vámi vyrazím na sever vyřešit to osobním.., dejme tomu rozhovorem!

  • Felix píše:

   Ten atentát v Egyptě měl původně svůj článek, ale ten jste vymazali. Kam to pak napsat a kam napsat to, že jste ten článek vymazali? A tak jsem to připojil sem jako část své odpovědi na Vaše urážky. Vždyť si to po sobě přečtěte, co jste napsal – je toto, ty Vaše výrazy, normální?

 6. vonrammstein píše:

  Škoda, že jsem sem dorazil až teď. Jedná-li se o toho vysokého, hubeného otce Cypriána, který mě v Plzni křtil, biřmoval a byl mi zpovědníkem, moc rád bych ho přes některého z účastníků pozdravil.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: