Václav Koukal: Přemysl Sobotka neříká pravdu

Předseda senátorského klubu KDU-ČSL Václav Koukal se ohradil proti tvrzení Přemysla Sobotky, který  prohlásil pro LN, že ČSSD sice většinu v Senátu nemá, ale levice ano, protože ČSSD má dohodu s klubem KDU-ČSL. Koukal to odmítl s tím, že taková dohoda neexistuje a nikdy neexistovala. Jeho prohlášení lze nalézt ZDE. Já k tomu jen dodám, že všichni víme, že má levice v 81členném Senátu většinu, protože vedle 40 sociálních demokratů tam sedí 2 komunisté…

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány.

Advertisement

2 Responses to Václav Koukal: Přemysl Sobotka neříká pravdu

  1. Luděk s. píše:

    Myslím, že většina předních politiků neříká pravdu.

  2. Felix píše:

    Tam se jedná o hlasování Pitharta a myslím, že zrovna tohoto potrefeného, který se ozval, ohledně protikomunistického odboje. Myslím, že je poctivé říct, že šlo o toto. Mají-li dohodu, o tom pochybuju, ale v něčem jsou jedné krve. Viz zrovna na tom ZDE o Dinstbírovi – toho jsme přece dobře znali. Inu, DaH, pravdolásková censura ZDE, atd.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: