COMECE lituje, že se ministři zahraničí EU nedohodli na deklaraci odsuzující náboženské pronásledování

Komise biskupských konferencí zemí Evropské unie (COMECE) velmi lituje, že se 27 ministrů zahraničních věcí zemí EU neshodlo na společné deklaraci odsuzující náboženské pronásledování. Více ZDE.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskusních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

Advertisement

2 Responses to COMECE lituje, že se ministři zahraničí EU nedohodli na deklaraci odsuzující náboženské pronásledování

  1. cinicius píše:

    Zatímco u nás se o tom moc neiformuje, ve Spojeném království si všimli, že Ashtonová je za svůj přístup ostře kritizována.

    http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/eu/8296403/Baroness-Ashton-in-political-correctness-row-over-word-Christian.html

    • Felix píše:

      Na telegrafu se to těžko hledá. Dejte si do guglu třebas: Baroness Ashton is under fire after the EU failed to agree on a statement condemning attacks on religious minorities in the Islamic world because it is not politically correct to use the word „Christian“ – a přečtite si to jinde. Zajímavý, taky sloužila Brežněvovi.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: