Literární soutěž: Nečekané dopady asistované reprodukce

Hnutí Pro život ČR a Mladí křesťanští demokraté vyhlašují druhý ročník literární soutěže Cena Sókratova bolehlavu, tentokráte na téma Nečekané dopady asistované reprodukce.

Práce mají podobu tradičního sokratovského dialogu s vyústěním, délka textu je omezena na 5 stran A4. Zasílejte je do 15. března 2011 na e-mailovou adresu info@prolife.cz ve formátu .doc. Na první straně textu uveďte své jméno a příjmení, věk, e-mailovou a poštovní adresu a adresu školy.

Odměna nejlepších prací:
1. místo 5 000 Kč
2. místo 3 000 Kč
3. místo 2 000 Kč

Plus všichni, kteří splní podmínky soutěže, získají publikaci Petera Kreefta Ach, ten Sokrates…

Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční 18. dubna 2011. Případné další informace jsou k dispozici též na telefonním čísle 603 976 231 (Hnutí Pro život ČR); e-mail: info@prolife.cz; http://prolife.cz.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskusních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: