Hnutí pro-life a jeho témata

V sobotu 12. února proběhne ve Vyšším Brodě přednáška na téma Hnutí pro-life a jeho témata. Právo na život v moderním světě.  Místem konání je seminární místnost vyšebrodského kláštera, začíná se v 15:30. Přednáší Ignác Pospíšil.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskusních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

Advertisement

5 Responses to Hnutí pro-life a jeho témata

  1. Felix píše:

    Pane Pospíšile, jak jsem poznal Vaše obrovské a tedy slibující sebevědomí na těchto stránkách, velmi by mě zajímalo kompletní video Vaší řeči vč. diskuse. Zatím jsem se totiž nesetkal s nikým, kdo by prokázal možnost aspoň pouhého poklesu relativního počtu potratů (vztaženo k počtu porodů a ovšem vč. abortivní „antkoncepce“) v tomto novověkém společensko-politickém demo-systému. Mnozí (např. katolická hierarchie, neokonservativci, Konzervativní strana, nebo ze známých vyznavačů demokracie Skleněný kostel) totiž tvrdí, že to možné je, ale nikdo to dosud neprokázal ani prakticky, ani teoreticky. Jde tedy o otázku kontradikce demokracie kontra potraty čili o otázku „demokracie má cenu miliardy zavražděných lidí“. Pokud nebude zveřejněno na webu, rád Vám zaplatím poštovné a médium. Děkuji předem.

  2. lukáš krutský píše:

    Felixi,vašemu příspěvku nerozumím,snad proto,že jsem prostý člověk.Ale řekl bych,že vás něco trápí.Snad svědomí?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: