MKD: Jsme znepokojeni hysterickou kampaní levicových intelektuálů

CV MKD se během dnešního zasedání rozhodl, že již nemá smysl vyjadřovat se k nominaci Dr. Bátory na post náměstka ministra školství, když ta už byla mezitím odvolána. Zároveň však přijal usnesení, v němž kritizuje hysterické kampaně levicových intelektuálů a žurnalistů, které vyvolalo jmenování Dr. Jocha poradcem premiéra nebo právě spekulování o jmenování Dr. Bátory náměstkem ministra školství. Celé usnesení lze nalézt ZDE.

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskusních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Off topic příspěvky a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

Reklamy

3 Responses to MKD: Jsme znepokojeni hysterickou kampaní levicových intelektuálů

 1. kdumb napsal:

  Usnesení celostátního výboru MKD
  Vydáno dne 27. 02. 2011 (67 přečtení)

  MKD na svém celostátním výboru v neděli 27. února 2011 od 15.00 v Paláci Charitas v Praze přijali jednomyslně následující usnesení:

  Vzhledem k tomu, že ministr školství nominaci Ladislava Bátory na post náměstka stáhl, nebude se CV MKD k této možnosti nominace dále vyjadřovat.

  Mladí křesťanští demokraté jsou nicméně znepokojeni hysterickou kampaní, která je levicovými intelektuály a některými sdělovacími prostředky vedena proti jakýmkoli projevům autentického konzervativismu a zdravého rozumu. Zvlášť silně byla tato tendence znát například při jmenování Romana Jocha do pozice poradce premiéra a naposledy při spekulacích o jmenování Ladislava Bátory na post náměstka ministra školství. Ačkoli nesouhlasíme se všemi názory pana Bátory a taktéž nepovažujeme za nejšťastnější některá jeho minulá politická angažmá, zásadně protestujeme proti tomu, aby jakýkoliv názor, vybočující z levicově-liberálního mainstreamu, byl označován za extrémistický, rasistický či dokonce neonacistický, minimálně pak za „kontroverzní“. Považujeme to za obzvláště nevhodné v situaci, kdy ve vysokých funkcích stále působí řada bývalých členů KSČ. Mladí křesťanští demokraté nikdy nebudou souhlasit s jakoukoliv ideologií, která by kvůli svým vizím omezovala svobodu člověka, nebo jinak redukovala jeho důstojnost.

  /přijato jednomyslně/

  CV MKD vítá aktivitu KDU-ČSL jako iniciátora petice proti navrhované důchodové reformě a vyzývá své členy, aby tuto petici, s jejimž obsahem souhlasí, podpořili a napomohli její propagaci.

  /přijato jednomyslně/

 2. cinicius napsal:

  Předsednictvo: MKD byli a zůstávají jednotní:

  http://mladikd.cz/view.php?cisloclanku=2011022702

 3. info napsal:

  Tak nám odchází Lucka Kmentová. Důvod k oslavě to není, lepší by bylo, kdyby dostala rozum.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: