Kulatý stůl: Pochod pro život

Doporučuji diskusní pořad TV Noe věnovaný tématu potratů a věcem okolo (viz Archiv TV Noe ZDE). Diskutují Vladislava Bartáková (poradna Aqua vitae), Zdeňka Rybová (HPŽ ČR) a P. MUDr. Bogdan Sikora, OFM.

Ignác Pospíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce. Příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou.

4 Responses to Kulatý stůl: Pochod pro život

 1. BERAN píše:

  To je škoda, že pan doktor Heger taky nepřišel. Mohl ukázat nějaké nové nástroje potratářů pro extrašetrný zákrok, za který – co „nadstandard“ – bude možno si připlatit. A pan ministr místního rozvoje zase mohl ukázat nějaké nové rakvičky a pan ministr životního prostředí eury prodotovanou spalovnu biologického odpadu.

  V diskusi o pokroku prostě mnoho lidí chybělo.

  V Anglii teď dělají ohromný pokrok: Léčba špatného pohlaví již od 12 let!

  http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/8454002/Puberty-blocker-for-children-considering-sex-change.html

 2. Jitka Holzmannová píše:

  Dobrý den, nevím, jestli jsem tady na správné adrese, ale neznám jinou možnost cesty k paní Zdeňce Rybové. Četla jsem její kritiku Mudr. Aleše Bourka na téma IVF. Nevím, jestli tato paní má vlastní děti, pokud ano, zřejmě měla to štěstí, že otěhotněla přirozenou cestou. Já tuto možnost neměla, 18 let jsme s manželem zkoušeli možné i nemožné, prošli mnoho soukromých klinik v Česku i v zahraničí, stálo to neskutečné peníze . Teprve až na 12. pokus nám to vyšlo u pana doktora Bourka. Prosím neodsuzujte něco, o čem nic nevíte. Proč se neopřete do těch, co chodí na potraty ne ze zdravotních důvodů, ale jen proto, že se vyspaly s někým a následky nechtějí, nebo o ty, které své dítě někde pohodí nebo v „lepším“ případě jsou to děti ulice, které v životě nic dobrého nečeká a nejsou pro společnost žádným přínosem – naopak. Ti, kdo nemají jinou možnost než IVF naopak dítě vroucně chtějí, mají pro ně materiální a hlavně citové zázemí a to dítě vychovávají jak nejlépe umějí. Bez dítěte byl náš život takřka o ničem, teprve s dcerou má smysl. Panu doktoru Bourkovi nepřestanu být nikdy vděčná a vím jistě, že nejsem sama.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: