Diskuse Christnetu zcela pod nadvládou vandala

Ani po několika týdnech nedokázal ChristNet.cz zvládnout vandala, který na jeho stránkách nabourává nedostatečně zabezpečené diskusní účty či vytváří účty falešné, aby cizím jménem vkládal příspěvky a tím způsobem urážel a komprovitoval ty, za které se vydává. Zpravidla se jedná o konzervativní či tradiční katolíky. Jeho obzvláštní přízni se těší moje maličkost, nicméně falešnými účty obdařil i jiné, např. Markétu Bahníkovou či pana Laholu. Christnet sice po několika týdnech splnil můj požadavek a můj účet, který nebyl schopen ochránit, smazal, nicméně aministrátoři evidentně nedokázali zabránit tomu, že dotyčný vandal si takřka obratem založil nový a diskutuje mým jménem dál.

V současné době tato mimikra diskutuje pod falešnými identitami v celé řadě diskusních témat, diskuse ChristNetu jsou jí doslova zaplaveny, takže je otázka, zda má vůbec smysl a především zda je bezpečné takto zaneřáděný a aministrátory nezvládaný diskusní server používat.

Ignác Popíšil

K diskusím níže:

Duše a hvězdy poskytují na svých stránkách prostor k pokud možno svobodné a otevřené diskusi nad články a příspěvky, které čtenářům předkládají. Nemohou ovšem ručit za správnost diskuzních příspěvků, které také pochopitelně nemusí vyjadřovat názory redakce.

Příspěvky příliš vzdálené tématu a příspěvky obsahující nemístné vulgarity nebo urážky budou mazány, nicméně berte na vědomí, že diskuse má takový objem, že správci ji často nestíhají pročíst celou. To, že nějaký příspěvek přežívá delší dobu, neznamená, že je redakcí schvalován.

4 Responses to Diskuse Christnetu zcela pod nadvládou vandala

 1. Daniel Zouhar píše:

  Tak v tomto směru lze říct jen jednou Goodbye Christnete! Byl jsi hezký, ale dnes jsi nepoužitelný.

 2. Hamish píše:

  Dopadne to jak na radiovaticana. Nepochybně se jedná o stejného exota – je-li pravda, co tvrdil, tak Borise Cveka.
  Nevím, Dane, kdy byl Christnet hezký. Už v době, kdy ty jsi tahal kačera na ZŠ a Ignác+spol. tam diskutovali, jednalo se o jednu z nejhorších stok českého křesťanského internetu. S kreaturami jako právě zmiňovaný Cvek, Prýmek, Vévoda, Remeš, Salvet, Zach, Grombiřík a další verbež.
  Jedinými světly byli pánové Vorka, Čejka, Nebadal, občas Semín a další integristé.

 3. cinicius píše:

  Mimochodem – drobná perlička ukazující, jak ChristNet.cz k této záležitosti přistupuje: v diskusi ChristNetu stále visí příspěvky napsané mimikrou vydávající se za moji osobu v noci ze soboty na neděli… Zato odkaz na tento příspěvek zmizel z facebookových stránek ChristNetu prakticky obratem. Nemohu si pomoci, ale chlapci mají dost pokřivené priority.

 4. pan Contras píše:

  Podejte trestní oznámení na neznámého pachatele a žádejte písemně výsledky šetření, když to odloží užívejte opravných prostředků.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: