Který pochod je ten správný?

Ferdinand Peroutka, jr. kritizuje na svém blogu extrémně jednostranně pojatou diskusi na téma Prague Pride v úterních Lidových novinách a (byť nepřímo) vybízí k účasti na Pochodu pro rodinu.

Ignác Pospíšil

2 Responses to Který pochod je ten správný?

 1. jjstodola píše:

  Jo, jo. Ferdinand Peroutka, jr. nemá rád dvě věci: homosexuály a zpochybňování hodnoty Taizé.

 2. Selský rozum a LGBT píše:

  Je zajímavé, že v běžných komentářích kolem „nestudeného pochodu pýchy“ 🙂 (politicky korektně řečeno 🙂 snad málokoho napadlo domyslet. Vždyť jde veřejnou exhibici sexuality! V dnešní době, kdy porno a voyerství je v kurzu (čímž se český národ zvláště skrze některé herečky veřejně obnažuje a ponižuje (ne všechny národy tak činí a zvláště po staletí rozmachu kultury, včetně našeho, činily), je třeba říci: Existuje snad mravopočestnost. Nebo ne?

  Naked, …penis, -.lesba..:(
  .
  Představte si, že by někdo šel do imaginární demonstrace „heterouš-pride:))) a volal „spím se svou holkou“! Myslím, že by jej brzo mnozí považovali za blázna nebo exhibicionistu.. Ono totiž, snad od lidské přirozenosti, ale jistě v naší euro-americké civilizaci a kultuře sexualita patří do intimní sféry. Existuje cit, zvaný STUD. Vytahování pohlavního života, nebo jeho symbolů nepatří „ven“. I když jde o heterosexuální normalitu – tedy běžnost.

  Pax

  Jan

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: