Za kritiku Prague Pride výhrůžky smrtí?

Známý konzervativní publicista a ředitel Institutu sv. Josefa Michal Semín oznámil, že mu bylo v souvislosti s jeho kritikou Prague Pride a sodomitských aktivistů telefonicky vyhrožováno smrtí. Volající mu sliboval, že „si ho najde a zapíchne ho jako prase.“ Případ oznámil policii. Náš časopis ujistil, že se nenechá zastrašovat a na svém psaní a veřejném vystupování nic měnit nehodlá.

Ignác Pospíšil

Doplněk: nedávné články Michala Semína k tématu Prague pride:

Prague Pride aneb Praha pravicí podvedená

Duhová internacionála

12 Responses to Za kritiku Prague Pride výhrůžky smrtí?

 1. P. Jan Špaček píše:

  Tak toto svědčí o katastrofálním stavu naší společnosti. Opravdu se nesmíme nechat zastrašit, protože nelze černé nazývat bílým a opačně. Oceňuji i výzvu pražského arcibiskupa Duky současnému „vládci“ Prahy panu Svobodovi, jakož i zásadní postoj prezidenta Českého státu Václava Klause.

  Věci je třeba nazývat pravými jmény. Všichni slušní lidé se musí postavit proti takovým hrůzám, jako je zmíněný pochod buze… (ehm pardon) homosexuálních spoluobčanů a proti dalším negativním jevům, jako je např. řádění cik… (ehm pardon) spoluobčanů poněkud tmavšího etnika a podobných „lidí“.

  Je jasné, a čím dál tím více jasné, že slušní a poctiví lidé, kterým je zachování křesťanského mravního řádu a křesťanských hodnot nade vše, budou v naší „demokratické“ společnosti napadáni – a to jistě nejenom slovně, jak byl napadnut pan Semín… Od slov nemusí býti daleko k činům. Proto je zapotřebí takové jasné a zásadové postoje ocenit a podpořit.

  • katastrofální stav Českého národa píše:

   V současnosti běží boj proti lidem,kteří ctí tradiční hodnoty. Napadá se nejen např. pan Bátora(pravidelný folklor:)..:(, ale i ., Roman Joch, Michal Semín, iniciativa D. O. S. T., pan Hájek, pan president České republiky(!). Ano! Kléro-fašistické DOST:))) podepsal např. pan Alexander Tomský! (jistě znáte, mimo pana +Pavla Tigrida, disent, atd.).

   Levicoví „intelektuálové“ podlehli 4 procentům lži! (nebo 0, 4 procentům?) . Připomeňme poslance Tollnera. volně cit: „Je to zvrácenost, prasečina!!!“

   Pax

   Jan

 2. Tomáš Mykyska píše:

  V první řadě je třeba odmítat slovo homosexualita. Homosexualita je slovo vnitřně již lživé, správné označení, od kterého dnes nepochopitelně odstupují i někteří lidé, kteří problematice rozumí, je sodomie. Stejně tak se nemá říkat homosexuál, nýbrž sodomita. To není nic urážejícího a vystihuje to realitu mnohem přesněji.

  • cinicius píše:

   S tím nemohu souhlasit. Homosexuál a sodomita jsou různé termíny. Homosexuál je člověk s homosexuálními sklony, za které nemůže, sodomita je člověk páchající sodomský hřích (mimo jiné homosexuální sex). Tyto termíny je třeba zaopak pečlivě rozlišovat.

   • bala píše:

    rozborka nutná:
    homosexual je nesmyslné vědecké spojení, člověk pohlavní už není člověk rozumný (sapiens)?
    Hetero znamená zaměřený na něco, tzn. zaměřený na pohlaví?

    Nesmyslná zavádějící slovní spojení z posledních 60 let

    za R-U se nazývalo toto chování:
    Smilstvo proti přírodě

    Pederast je nepřesnější a také varující, protože podle posledních statistik je z nich třetina pedofilů.

    • Eva píše:

     Jen technická: „homo“ ve slově homosexuál není od latinského homo=člověk, ale od řeckého homos=stejný.

     Výrazy homosexualita, homosexuál tedy dávají smysl.

     Narozdíl od neuvěřitelně stupidním výrazu „homofobie“. Strach ze stejného? Ze stejnosti? Uf…

 3. […] server Duše a hvězdy Michal Semín uvedl, že „se nenechá zastrašovat a na svém psaní a veřejném vystupování […]

 4. Michal Kretschmer píše:

  Právě zhoubné ideologie, když včas nebyly potlačeny, byly příčinou mnoha mrtvých: osvícenství vedlo k francouzské revoluci, rasistické a eugenické teorie ke zločinům nacismu a marxistické učení o nepřípustnosti soukromého vlastnictví výrobních prostředků (i když nejen to) ke zločinům komunismu. Homosexualismus, který se právě projevuje v takových akcích jako Prague Pride Parade, je ve skutečnosti větším útokem na přirozenost člověka, než rasistické odstupňování hodnoty lidských bytostí či komunistické upírání některých člověku vnějších práv. Proto by měl být postihován zákonem podobně jako propagace komunismu či nacismu.

  Vyhrožování Michalovi Semínovi tomuto mému názoru o zhoubnosti takových ideologií nasvědčuje.

 5. Tomáš Beran píše:

  Michale Kretschmere, přesně řečeno: může nasvědčovat. Ta nutnost není daná, třeba proto, že neznáte profil pachatele.

 6. karmelita píše:

  Ta ideologie je natolik zhoubná už sama sebou, že snad ani není rozhodné, jestli této její zhoubnostil (také) nasvědčuje – nebo- jen může nasvědčovat – podpůrně ještě něco dalšího…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: