Konzervativní platforma KČ ke zneužití dialogu mezi panem Bátorou a Schwarzenbergem

Konzervativní platforma Koruny České s pobavením i rozhořčením sleduje usilovnou snahu koaliční vlády (především ministra financí Miroslava Kalouska, jehož politická minulost se přece nepochybně skví křišťálovou čistotou) o odvolání personálního ředitele ministerstva školství Mgr. Ladislava Bátory, údajně prý pro urážlivý výrok vůči ministru zahraničí Karlu Schwarzenbergovi. Tento výrok Ladislava Bátory, pronesený před více než týdnem nikoli ve veřejně dostupných médiích, ale na soukromém profilu v sociální síti (tedy v kruhu přátel a známých), byl však jen kulantní reakcí na předchozí mnohem vulgárnější výrok ministra zahraničí na jeho adresu.

Pan Schwarzenberg pana Bátoru zesměšňuje způsobem zcela nekulantním, přičemž ho označuje za zcela neschopného vykonávat daný post na ministerstvu školství. Na celé věci je především signifikantní, že zatímco výrok Mgr. Bátory je okamžitě skandalizován a zneužit, výrok ministra Schwarzenberga má být, alespoň soudě podle mlčení „kvazisanitárních hyen“, zcela v pořádku. Inu, řečeno s Georgem Orwellem a jeho Farmou zvířat, všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější. A tak se zde měří dvojím metrem a těm méně rovným není ani dovoleno na svou obranu zabručet pod knírem. Jednoho dne se v této zemi asi bude zatýkat proto, že někdo plivnul směrem k zámku. Tohle je asi představa svobody těch, jimž se říká pravdoláska.

Veřejná skandalizace za soukromý, v kruhu přátel pronesený výrok, nám totiž připomíná další Orwellovo dílo, román „1984″ a Velkého Bratra. Klademe si proto otázku: Máme v naší zemi ještě „svobodná“ média, nebo už to je Orwellova Ideopolicie, která nás špicluje na každém kroku?

Konzervativní platforma Koruny České tedy opět vyjadřuje podporu nejen Ladislavu Bátorovi, ale také jeho nadřízenému, ministru školství Josefu Dobešovi, který se bez bázně a hany zastal svého podřízeného. KP celou aféru vidí jen jako další pokus v řetězové snaze levičáků a pravdoláskařů dostat Ladislava Bátoru z jeho pracovního místa, a to za každou cenu. Věříme však, že přes vytí pravdoláskařských vlků se karavana nezastaví.“

David Hibsch, Jakub Moravčík, Richard Pech, Bohumil Šourek, Miroslav Krupka

S prohlášením souhlasím a za sebe dodávám, že TOP 09 to bude mít v příštích volbách těžké, když osoba knížete už spolehlivě neobloudí ani monarchisty

Ignác Pospíšil

Advertisement

6 Responses to Konzervativní platforma KČ ke zneužití dialogu mezi panem Bátorou a Schwarzenbergem

 1. jjstodola píše:

  Hele, Maftík, je člen konzervativní platformy KČ. Žijó!

  • Paul Max píše:

   Pane jjstodola,
   mohl byste snad vědět, že slušní katolíci jsou přeci monarchisté. Kdo z nich je Maftík?

   • cinicius píše:

    Opravdu si nemyslím, že slušní katolíci jsou nutně podmnožinou monarchistů…

    • Paul Max píše:

     Z hlediska věrnosti dědictví otců a národa (tj. vlasti) je věrnost monarchii a králi pro katolíka samozřejmostí. Nebo je snad čestné hájit tuto bezbožeckou republiku (jež doposud drží katolický majetek) stojící na masarykovsko-benešovském odkazu či na pravdoláskařském havlismo-klausismu?
     Pana Bátoru je možné politovat za štvaní jeho osoby v mediích ze strany rudo-zelených figurek, avšak jeho politický turismus v různých stranách je naprosto nepřijatelný. Pan Kalousek i pan Bátora si mění politické kabáty v ruzných stranách jak se jim to zrovna hodí. A to jim má čl.potom věřit?

   • Hamish píše:

    Opačně to ovšem neplatí, že pane Maxi.
    Co je vám po tom, kdo je Maftík. Nejprve je slušné představit sebe. No!

 2. Teofil píše:

  Žádná média nebyla nikdy nezávislá. Všichni jsme na něčem závislí. Jenom závislost na Bohu nás činí svobodné.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: