Kdo je tady „nácek“?

Radomír Malý z pozice historika a potomka bojovníka proti nacismu ve svém článku odmítá Kalouskovo nechutné unfér žonglování s nacistickou nálepkou.

5 Responses to Kdo je tady „nácek“?

 1. Naci paci a rudí řádí...:) píše:

  Prostě, odhlédnuto od „kontextu“

  i ne-kontextu (skíni nad obzorem:) ne-dělnické strany a mr. Beana alias „sládka“ – černou zmiji:)))). (ani on není nácek!)

  Nácek – nacista je ten, co uznává „NS – pozici“, káže o árijské rase, její nadřazenosti nad ostatními podle tvaru lebky(dnes možná DNA – nevím, nejsu nácek), zdvihá pravici do výše 60 stupňů, tvrdí, že Židé jsou špatní už tím, že se narodili jako Židé (a Slované jsou jen o něco více méněcenní než „Herrenvolk“).

  To jsou nacisté.

  Jistá podobnost – pravověrný bolševik je zažrán do spisů Marxe, Lenina atd. Miluje třídní boj a nenávidí „kulaky“ (v praxi – kterýkoliv zemědělec, který je slušným člověkem a pracuje na svém zděděném statku), klerikály (od papeže dolu:(

  To jsou bolševici

  Nácek občas zpochybní holokaust (cca 6 000 000 mrtvých Židů, za to že se narodili jako Židé.

  Bolševik občas zpochybní holodomor (miliony Ukrajinců, které nechali umřít soudruzi hladu, protože si nechtěli nechat vysvětlit, že není dobré se narodit zemědělcem a Ukrajincem, který ctí svá staletá práva.

  Nazývejme tedy nacisty nácky a komunisty bolševiky. Ale nikoho jiného. To si nezaslouží.

  Pax

  Jan

  🙂

  • Hamish píše:

   Nácek holokaust nikdy nezpochybní. Proč by to dělal, vždyť židy nenávidí?
   Ty vaše podmínky musí platit všechny? Pokud ne, tak je argument absurdní. Zdviženou pravicí se zdravili i příznivci generála Franka ve Španělsku a o žádné nácky se nejednalo.
   Stejně tak tvar lebky – oficiálně se stále rozlišují rasy člověka i podle tvaru lebky.

   • Re: Hamish píše:

    Jenže nacisté podle toho tvaru lebky určovali, kdo je více-, či méně- cenný:(. Španělsko sem nenoste, jsme ve střední Evropě. A tady to bylo, jak „Herrenvolk“ pískal. A na východě (Ukrajina) také (ještě neskonale hůře). Kdyby Hitler vyhrál, mohli bychom (pokud bychom přežili) diskutovat tak akorát na Sibiři.

    Pax

    Jan

    • Re: klasicky píše:

     Doplněk : Rus či Ukrajinec(!) se nerovná bolševik, Němec se nerovná nacista. Naštěstí, zde diskutujeme podle klasického způsobu, (doufám) a ne podle „nového paradigmatu“, kde může být kdokoli označen za kohokoliv (bohužel)

     Pax et bonum

     Jan

    • Hamish píše:

     Vy jste ale brepta 🙂
     Je videt, ze toho o nacistech moc nevite. Treba samotny Hitler – rozhodne nemel nordickou lebku, proto pro nej vytvorili specialni skatulku a tak se da pokracovat. Nackove proste, jako v dalsich pripadech (ano, i zminovany pozdrav, jehoz diskutovani se tak branite), zneuzili jinak neutralni znalosti a pokroutili si je podle sveho. Hledat v tom logiku a mustr nelze. Vse se podrizovalo ucelu a na nem nic nezmeni, ze mnozi zide měli nordicky profil vyraznejsi, nez malir pokoju z Rakouska.
     Nemusite me strasit, vim, co zamysleli udelat i se Slovany.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: