Jana Jochová v ČT

Jana Jochová Trlicová vystoupí o víkendu v talk show Tah dámou, jehož hlavním tématem je sexuální výchova. Diskutovat bude s Markétou Šichtařovou a Jiřinou Šiklovou. Více podrobností ZDE.

Ignác Pospíšil

11 Responses to Jana Jochová v ČT

 1. Lukáš Biskupický píše:

  Tak jsem se dnes schválně podíval na výše zmíněný pořad „Tah dámou“, který má tak špatné hodnocení na filmové databázi csfd. Zajímalo mne, jak bude zacházeno s osobou, jež hájí práva zejména věřících rodičů a jejich dětí. – Proti Janě Jochové, místopředsedkyni Výboru na obranu rodičovských práv, tu útočily tři čarodějnice: Michaela Hergetová jako moderátorka, zvláště agresivně a demagogicky ekonomka Markéta Šichtařová a zdánlivý punc nadhledu skýtala „bába přemoudrá“, Jiřina Šiklová s komunistickou minulostí. Zvláště se mi nelíbilo, jak Šichtařová opakovaně skákala J. Jochové do řeči. Závěr: tento pořad vytváří zdání plurality názorů, ale ve skutečnosti je silně totalitní. Jinými slovy, my demoliberálové vlastníme pravdu, prosadíme si, co potřebujeme – a vy ostatní buďte rádi, že jsme vás nechali alespoň pípnout…

  • cinicius píše:

   Mám tentýž dojem. Dodal bych k tomu, že jsem se koukl do diskuse k pořadu. Sprostoty vysypané bezprostředně na paní Jochovou ukazují, že česká společnost nutně potřebuje ne podrobnou sexuální výchovu, ale výchovu ke slušnosti a zdravému studu.

  • Re: píše:

   Jsem rád, že pořad byl vůbec odvysílán:).

   Nicméně, mám pocit, že obdobné pořady (teď nemluvím o tomto) – mistrovství světa ve skoku do řeči 🙂 – poněkud nedávají možnost jistým lidem se plynule vyjádřit. Jakoby se už předem vědělo, co potlačit a co zvýraznit…

   Pax

   Jan

 2. anna píše:

  ano přesně tak – media se snaží ze všech sil říkat, že např. souložit ve 14 letech je normální – prosím neberte dětem dětství – na sex mají dost času – prosím o citlivost a jemnost v těchto věcech navzdory proklamovanému modernímu myšlení, které vede náš národ do záhuby

  • Lukáš Biskupický píše:

   Můj celkový dojem z tohoto dílu Hyde parku, v němž na „lavici obžalovaných“ seděla Mgr. Jana Jochová:
   Zatímco Jan Jochová nedělala nic více a nic méně, než že hájila práva rodin (dobrých funkčních rodin), moderátor i diskutující se jí neustále snažili podsouvat odpovědnost za negativní a patologické jevy ve společnosti.

   Jinak, Jana Jochová, bohužel, nehájila striktně katolická stanoviska (např. v otázce masturbace), ale stejně jí patří dík, neb bojuje proti obrovské unfair přesile. Ostatně katolickou nauku by měli hlavně hlásat biskupové a kněží. Díky Janě Jochové a VORPU!

   Velmi příznačný (a poučný) byl vstup „odborníka“, spoluautorky příručky o sexuální výchově na školách, Lucie Jarkovské z Fakulty sociálních studií MU Brno. Skandální a neobyčejně agresivní je její prohlášení, že v rodině Jochově „vychovávají děti v názorové totalitě“. Všimněme si, jak se současná vládnoucí demoliberální garnitura chová. Ohání se demokratickým státem stejně výhrůžně jako se dříve ohánělo státem komunistickým. K diskvalifikaci nepřítele (resp. nežádoucích hlasů) se použijí nálepky jako např. “ulrakonzervativní, extrémistická“ apod. podobně jako dříve „kulak, klerikál, fašista“…

   • pan Contras píše:

    Byla málo arogantní. Dialog s těmito satanovými zplozenci je chybou a liberální vymožeností.

    Skrytě vychovávejme své děti, neztrácejme čas diskusemi s tímto odpadem a čekejme až to Bůh na přímluvu sv. Jozue vyderatizuje.

 3. miroslav krabec píše:

  paní Jochová to zvládla s bravurou, já bych asi byl už na youtube jak biju redaktora…..

 4. Andy píše:

  Dobrý den
  Nikdy předtím jsem na tento server nepsal, nicméně dnes se mi dostalo vskutku nepříjemné skutečnosti rád bych se svěřil když je to k tématu. Dnes odpoledne jsem měl volno a „šmejdil“ jsem na kat. stránkách a četl co je ve světě nového. Přišel jsem sem a přečetl jsem si mimo jiné i o těchto pořadech. Je to samozdřejmě smutné, nicméně v médiích vidíme podobnou nenávist vůči křesťanství dnes a denně(což ovšem neznamená že by to tím přestalo být nanejvíš pohoršivé). Nicméně jsem dočetl a po cca 10 minutách jsem se přihlásil na facebook. A co nevidím, na hlavní stránce mi to ukazuje mého spolužáka ze zš, s nímž jsem seděl kdysi v lavici kde odkazuje na shlédnutí výše zmíněných pořadů a pod nimi byla rozsáhlá diskuze. Otevřel jsem si tuto diskuzi a nestačil jsem se divit. Pohoršivé a zaslepené marx-liberálně-úchylné názory prezentované v tomto pořadu zastánkyněmi sex. „výchovy“ byly velice, ale velice slabým odvarem toho co psal můj bývalý spolužák a tamější komentátoři. Ale abych popsal zdejší „diskuzi“, můj spolužák napsal, že je rád že absolvoval vzdělání u naší učitelky sexuální „výchovy“, a že prý chudinky děti budou o toto ochuzeny kvůli lidem jako pí. Jochová. No a dále tam krátce popsal jaká ta „výchova“ byla dobrá a kvalitní. No a snesla se spoušť komentářů typu že ,,oni si myslí že žijeme v nějakém minulém století ale nežijeme“ apod.,(toto snad zde napsat můžu, to jak psali tam pohoršivě se nedá opakovat) celkově z mých spolužáků tam psali dva. Jejich „myšlenkový“ svět se ukázal v plné kráse když tam v souvyslosti o křesťanech psali něco jako „měli by si vzít Strážní věž a neotravovat“. Celkově jsem si ale všimnul jedné věci, horlivě brojí za tzv. práva menšin, toleranci, pluralitu a to i názorovou a podobně. Jenže, a to je kámen úrazu, pokud jde o práva sodomitů, pedofilů, feťáků, squatterů, vietnamských výrobců drog apod., to jsou pluralitní a tolerantní. Ale pokud jde o práva křesťanů (ale buďme objektivní, to už dávno není o nějakém křesťanství, a dokocne už ani morálce, to je prostě o tom, zda jste pro NWO anebo proti(akci D.O:S.T. taky bych neoznačil za katolickou a co o ní říkají vidíme dnes a denně))na víru a její praktikování(zaručeném ústavou, stejně tak jako svobodu projevu), jsou to ti nejfanatičtější zastánci totality, nepřipouštějící samotnou existenci!!! jakéhokoliv názoru než má zednářská klika. (pro příklad, křestany můj spolužák označil za menšinu a dal to do uvozovek.) Případ pana Stwory či slovenského kněze uvězněného za to že řekl při kázni v kostele ve švédsku že homosexualita je hřích to dosvědčuje. To, že tyto komentáře mě dost naštvali ale není důvod proč toto píší. Oba dva tito mí spolužáci totiž učí na naší bývalé základce, přičemžta dívka učí tuším čeština-dějepis(na škole byla prototypem člověka který neví na jakém kontinentu leží Brazílie, takže asi taková bude její výuka). Když jsem si toto uvědomil, sjel mi mráz po zádech z toho, kolik lidských duší svedou na zcestí do pekla.

  Já se tedy přítomných ptám, myslíte si, že je vůbec možné zvrátit dnešní vývoj a tedy rechristianizaci ČR a znovu vytvoření katolického státu jako jím byl za rakouska?
  Dlouho jsem sám sebe přesvědčoval, že Prozřetelnost sešle vůdce který zničí tyto hnusy, a že to bude proveditelné stejnou cestou jakou se dostal Hitler k moci, tedy přesvědčovat lidi tak dlouho o svojí pravdě až mu uvěří víc než 50% voličů.

  V tuto chvíli mám pocit že jediné co může český národ zachránit je pokud možno co nejméně krvavý půč, a následné pozavírání (nikoliv povraždění) všech!!! zrádců národa(tedy ne jen úzké skupinky např. ministrů apod.)To že učitel otevřeně propagující sodomii je zrádce je naprosto jasné. Iritují mě komentáře typu, že český národ není křesťanský protože aktuálně teď jsou křesťané menšinou. Cožpak si nikdo neuvědomuje, že podle sčítání lidu ještě z roku 1950 bylo v ČR 92% obyvatelstva katolického? A to už si nikdo neuvědomuje že češi byli výspou katolictví neustále po 11 století. Na každého jednoho atheistu(či spíše antitheistu) připadají tisíce a tisíce duší vroucně zbožných laiků, rytířů a mnichů kteří za nás orodují v nebi.
  Kdo si myslí že jsou tito trockističtí zrádci národa, odkud vzali tu drzost zrazovat vlastní předky? Pokud by si jen každý desátý z nich uvědomil že jeho fyzičtí předci se jmenovali Noe a Jafet, velice rychle by je to bludařství přešlo.

 5. Andy píše:

  vím, že to mám neúměrně dlouhé, odpusťte. Ale neodpustím si dodat jednu důležitou věc. Jednu věc, kterou můj spolužák dobře vystihl(i když zřejmě nevědomky) je to, že to jaké má dnes názory může vděčit naší „učitelce“. Můj bratr měl tuto ženu za třídní učitelku, takže popíšu jak mým spolužákem velebená sexuální výchova vypadala. My jsme absolvovali slabý odvar toho jak to vypadá dnes(můj brat skončil zš tento rok). Za nás nám paní učitelka jen vyprávěla řeči, při kterých se červenala celá třída ač nám bylo jen 13 let. Pouštěla nám „poučný“ film Ptáci v trní a glorifikovala ho. Pak nás nutila aby si všichni šáhli na prezervativ a stále jen velebila „jak je krásně slizký“. Dokonce s ním osobně obešla celou třídu a všichni si na něj museli šáhnout. Z celé třídy jediný já a můj kamarád vedle mě(ale ne ten co je dnes učitel) jsme odmítli na něj šáhnout. Když přišla ke mě a říkala mi abych si taky sáhl, tak jsem ruce dal do kapes a zcela rozzuřený se na ní podíval a ona raději mě nechala být. Nevím co bych udělal, měl jsem sto chutí ji tehdy dát facku aby se jí rozsvítilo. Rovněž nám popisovala jak vypadá sex a podobné nechutnosti. Pak nám vysvětlovala že masturbace je normální a nemáme se za to stydět.
  Ale tak jako když umyjete prase, vrátí se ke svým pomejím a zašpiní se ještě více než předtím, bludařům nestačí jejich bludy a musí hlásat nové a nové. Můj bratr absolvoval její „výchovu“ o 7 let později a byli tam věci v mé době nepředstavitelné. Zaprvé jim pustila tvrdou pornografii(slovy bratra-,,byli tam 3 scény, v ložnici, ve vaně a ve výtahu“), všichni se museli naučit navlékat kondomy na banán(a to včetně dívek), otevřeně propagovala a podporovala tam homosexualitu a ty všechny další druhy perverzí(bratr jednoho dne například přišel za mnou a zeptal se, co jsou to transsexuálové, já na něj že odkaď to má, a on že jim to říkala učitelka na hodině a že to velebila). Já s touto učitelkou mám tu zkušenost že jsem ve 13 letech vyhrál celostátní kolo vědecké soutěže o astronomii a kosmonautice a hlavní cena byla měsíční pobyt ve výcvikovém středisku NASA v Alabamě, kde trénují kosmonauti. Pod nátlakem jsem tuto výhru předal jejímu synovy(kterého jsem nikdy v životě neviděl) . Tehdy jsem byl malý a hloupý a pyšný, ale prostě mě postavili před dvě učitelky a jednoho spolužáka a řekli, že on ten její synátor by tam tak rád jel, a prostě jsem pod psychickým nátlakem musel souhlasit a ceny se vzdát ve prospěch kluka kterého jsem dosud neviděl. Tehdy mi bylo snad ještě 13, v tomto věku člověk nemá žádnou odvahu se postavit učitelce. A pak bych rád zmínil to, že tato učitelka se chovala k bratru tak, co by se dalo snadno označit za šikanu. Zde teze o „dobré“ učitelce Fremuntové dostává poněkud trpký nádech.
  Takže asi tak.

  • Lukáš Biskupický píše:

   To vše, Andy, co uvádíš, je cenné svědectví, jak to dnes vypadá. Ale nikterak ojedinělé. Morální rozklad je úplně všude, jenom slepí nevidí, že šrouby se utahují a vše se připravuje k pronásledování katolíků, z nichž dnes v novopohanské společnosti alespoň někteří ještě hájí životně důležité hodnoty . -I když Božím zásahem se vše může změnit, současná situace vůbec nevypadá dobře. Cesta z hluboké krize může vést opravdu jen Božím zásahem. My – a vlastně celá euro-americká křesťanská civilizace – sami sebe za vlasy z propadání do bažiny nevytáhneme. Ale rok od roku je vidět, jak padají zbytky křesťanských hradeb, nepřítel je již dávno za nimi a bourá je i zevnitř…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: