Adoptoval jsem tři čínské holčičky

V pondělí 24. října proběhne v Praze diskusní večer s Greggem Cunninghamem, jehož hlavním tématem budou nové cesty k obnově kultury života. Akce se jmenuje „Adoptoval jsem tři čínské holčičky“. Akce organizovaná hnutím Stop genocidě ve spolupráci s Hnutím Pro život proběhne v sále sv. Václava při kostele Panny Marie, Královny míru, Lhotka 34, Praha 4. Začátek 18:00.

Gregg Cunningham pracoval mnoho let jako zpravodajský analytik v Pentagonu. V roce 1991 založil v Kalifornii organizaci Centrum pro bioetickou reformu (CBR). Podílel se na tvorbě známého dokumentu Hard Truth a nedávno vydaného filmu Svoboda volby (Choice Blues). CBR má dnes pobočky po celém světě. V ČR spolupracuje s občanským sdružením Stop genocidě.

Advertisement

5 Responses to Adoptoval jsem tři čínské holčičky

 1. GLORIA píše:

  DOBRÝ VEČER, NEVÍM, CO TOUTO ADOPCÍ CHCE PAN CUNNIGHEM VYJÁDŘIT, NAKOLIK BYLA UPŘÍMNÁ A NE POLITICKÁ. PROČ ZROVNA TŘI ČÍNSKÉ DÍVKY A NE TŘI AFGÁNSKÉ NEBO TŘEBA IRÁCKÉ DĚTI? A MIMOCHODEM ČÍNSKÉ EKONOMICKÉ REFORMY PŘED TŘICETI LETY JSOU DÍLEM AMERICKÉHO NEOLIBERÁLA MILTONA FRIEDMANA, JEJICHŽ NÁSLEDKEM JE I TVRDÁ POLITIKA JEDNOHO DÍTĚTE V TÉTO ZEMI.

 2. cinicius píše:

  Tak tam jděte a zeptejte se ho…

 3. GLORIA píše:

  …pardon, omlouvám se. Následkem striktní ekonomické a sociální reformy americké neoliberální školy včele s Miltonem Friedmanem v Číně před třiceti lety, včetně přísné politiky jednoho dítěte.

 4. kolemjdoucí píše:

  Nevím, nakolik to souvisí přímo s touto konkrétní akcí. Nicméně mám poznámku. Vždy, když někdo vybírá na děti v Číně a Indii nebo nabízí jejich adopci, tak nevím, jestli se mám smát a nebo brečet. U nás jsou plné dětské domovy, spousta dětí je postižených atd. atd. a já bych měl přispět na dítě z Indie nebo Číny. Oboje jsou jaderné velmoci, oboje zvládají financovat svůj kosmický program, ohromné výdaje dávají na armádu, Čína zaplavuje Evropu brakem, protože jejich vlastní lidi pro ně neznamenají nic a slouží jen jako levná pracovní síla. A já jim přispěju na to, aby se jejich děti měly lépe. Ve finále to skončí tak, že se naplní vize Jeana Raspaila, kterou podal v knize Tábor svatých (český strojový překlad nedoporučuji číst). Takže paráda!

 5. […] 24. říjen, pondělí – tradiční katolíci si dnes připomínají památku archanděla Rafaela, nový kalendář připomíná sv. Antonia Maríu Clareta (1807-1870), misionáře a biskupa. Stop genocidě a Hnutí Pro život ČR pořádají diskusní večer s Greggem Cunninghamem na téma nové cesty k šíření kultury života. Sál sv. Václava při kostele Panny Marie, Královny míru (Lhotka 34, Praha 4), začátek v 18:00. Více ZDE. […]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: