Svatojosefská silvestrovská pouť na Říp

Institut sv. Josefa pořádá poslední den tohoto roku pouť na Říp, která bude ukončena mší slouženou na vrcholu hory na poděkování za Boží dobrodiní obdržená v právě končícím roce. Pro poutníky jsou přichystány dvě trasy. První povede z Roudnice nad Labem. Druhá skupina se sejde v Ctiněvsi, obejde Říp a po spojení s roudnickou skupinou vystoupí k rotundě sv. Jiří. V Ctiněvsi poutní výlet končí občerstvením v místní hospůdce U praotce Čecha. Zájemci o akci získají podrobnější informace u Michala Semína (isj@upcmail.cz).

Advertisement

3 Responses to Svatojosefská silvestrovská pouť na Říp

  • Paul Max píše:

   Po navštívení stránek „Červenobílí“ mi nějak uniká smysl, o co Vám („červenobílím“) vlastně jde? Nehájíte ani tradiční hodnoty, ani katolicicmus ani zdravou lásku k národu. Po přečtení příspěvku k Bílé hoře je nanejvýš jasné, že jediné co Vás pohání a zřejmě i zatemňuje mysl je zhoubný čecháčkovský nacionalismus. …Pro neznalé: Bílá hora je jednoznačné vítězství českého národa: nastala doba obrody víry i jazyka především zásluhou skvělých velikánů z jezuitského řádu. Popravou v drtivé většině německy mluvících tzv.“českých“ pánů a tím i potrestání zrádců a škůdců národa, byl zastaven import germanizace a protestantizace do naší země. Nebýt Bílé hory a jezuitů, zřejmě by dnes nikdo z nás již česky nepsal. Na to je třeba vždy pamatovat. Bohu Díky za Habsburky a jejich vítězství!

   • Hamish píše:

    Souhlas až na jedno. To krvavé divadlo na Staromáku nutné nebylo.
    Popravit jistě, ale trhat různé údy, uřezávat to i ono, porcovat Obraz Boží jako dobytče, to fakt neodpovídá katolické víře.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: