Dopis vedení a expertům KDU-ČSL

Miroslav Kratochvíl, organizátor brněnské části pochodu Odvahu k životu, zveřejnil dopis, který odeslal vedení a zdravotnickým expertům KDU-ČSL a vyzval lidi, kterým záleží na ochraně nenarozeného života, aby se k dopisu připojili. V dopise vyjadřuje zklamání z pasivity KDU-ČSL ve věci ochrany nenarozeného života a požaduje, aby KDU-ČSL zařadila do svého programu konkrétní cíle pro tuto oblast. Komplexní text dopisu zveřejňuji níže.

Připojit se lze především odesláním dopisu (pochopitelně s vlastním podpisem) na uvedené adresy (s prosbou o přeposlání všem členům předsednictva a všem členům ZK KDU-ČSL) a zařazením se mezi podporovatele dopisu na „stránce události“ na Facebooku. Prosím čtenáře, aby dopis podpořili, sám jsem tak již učinil.

Ignác Pospíšil

Vážený pane předsedo, vážené předsednictvo KDU-ČSL, vážená Zdravotní komise KDU-ČSL.

Jako křesťanský volič bych velmi rád volil stranu, která skutečně zastupuje křesťany a která reprezentuje křesťanské názory ve společnosti. Právě proto jsem ale zklamán tím, že vaše strana, která se za křesťanskou prohlašuje, dělá tak málo v tak zásadní věci, jako je ochrana nenarozeného života.

Jsem přesvědčen, že křesťanská politika je neoddělitelně spojena s aktivním vystupováním na ochranu nenarozeného života a že křesťanská strana musí tyto své cíle jasně deklarovat ve svých ideových dokumentech, jakož i realizovat v konkrétních bodech programu. Proto vás prosím, abyste patřičné pasáže do svých programů zařadili, aby vás křesťan mohl s klidným svědomím volit.

S pozdravem
Miroslav Kratochvíl

Adresy:
Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL
predseda@kdu.cz

Miriam Farská, kancelář KDU-ČSL
farska@kdu.cz

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: