Abortion Lobby Uses HHS Mandate to Dictate Religious “Beliefs”

Doporučuji k přečtení článek Abortion Lobby Uses HHS Mandate to Dictate Religious “Beliefs”, který reaguje na sérii nehorázných tvrzení „Guttmacher Institute“ (založený a financovaný extrémně propotratovou organizací Planned Parenthood). Oč jde?

GI vyprodukoval několik textů, studií a prohlášení, v nichž se zabývá otázkou užívání antikoncepce v americké společnosti a oslavuje a podporuje nedávný útok Obamovy administrativy na náboženské svobody. Tvrdí, že 99 % sexuálně aktivních Američanek (a 98 % sexuálně aktivních katoliček) používá antikoncepci a vyvozuje z toho, že používání antikoncepce a silná víra jsou „vysoce kompatibilní“. Pomiňme teď ta čísla, která jsou evidentně nadsazená (což je klasická metoda potratářů), protože ta nejsou důležitá. I kdyby totiž byla pravdivá, vývody GI stejně zůstanou nesmyslné.

A pokud neumíte anglicky, můžete si o nesmyslnosti této hloupé myšlenkové konstrukce z dílny potratářů zauvažovat zde pod článkem česky. Najít její vyvrácení pro vás jistě nebude nijak těžké…

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: