Jiří Karas zahajuje prezidentskou kampaň!

JUDr. Jiří Karas

JUDr. Jiří Karas hodlá kandidovat na prezidenta České republiky a již zahájil svoji kampaň a sběr potřebných 50 tisíc podpisů, kterými je kandidatura podmíněna. Více infomací na jeho oficiálních stránkách či facebookové stránce. Podporu jeho kandidatuře vyjádřilo Hnutí Pro život ČR.

Rád bych řekl, že jsem panu exposlanci za jeho kandidaturu velice vděčný, protože mezi dosud známými kandidáty není kromě něj nikdo, koho bych mohl volit. Je jediným kandidátem, který zastává křesťanská stanoviska a nebojí se je pevně hájit i tváří v tvář ne zrovna přátelsky naladěnému davu.

Tímto vás vyzývám, abyste neváhali a podpořili jeho kandidaturu nejen po morální stránce a následným hlasováním, ale i podpisem petičního archu podporujícího jeho kandidaturu a sbíráním dalších podpisů ve svém okolí. Je to důležité, protože sehnat 50 tisíc podpisů bude asi fuška… Petiční formuláře ke stažení a vytištění naleznete na jeho stránkách.

Ignác Pospíšil

Advertisement

16 Responses to Jiří Karas zahajuje prezidentskou kampaň!

 1. Jakub píše:

  Trochu mě překvapuje ten zběr podpisů před přijetím prováděcího zákona.

  • cinicius píše:

   Ono je to těžké. Normální by bylo, aby zákon byl už dávno přijat. Že tomu tak není, vnímám jako velice unfér hru, která má znevýhodnit malé a nestranické kandidáty, kterým se bez podpory stranické základny a aparátu budou podpisy sbírat hůře a pomaleji. Takový malý pokus politiků zmanipulovat ještě trochu víc alespoň ty první přímé volby.

   Je ale poměrně jasné, co se bude na formuláři vyžadovat, takže pevně věřím, že podpisy budou použitelné, tj. že si poslanci a senátoři nedovolí tam na poslední chvíli něco přidat, aby dosavadní sběr podpisů některými kandidáty znehodnotili. Pokud to udělají – nu, alespoň zde bude seznam lidí, na které se budou kandidát a jeho lidé moci obrátit při vynuceném opakování sběru a půjde to rychleji.

 2. Jakub píše:

  Jelikož nesouhlasím s vysokým počtem potřebných podpisů pro účast ve volbách, podepíší to každému vážnému kandidátovi, tj. i panu Karasovi.

  PS: Jinak, píše se „JUDr.“, ne „JUDR.“

 3. Eva Kratenova píše:

  A jaky postoj ma pan JUDr. Jiri Karas vuci Europske unii jeji slizke hadi demagogii ?

 4. Marki píše:

  LZE PODPOŘIT JIŘÍHO KARASE V ONLINE HLASOVÁNÍ NA WEBU ČT24 ÚPLNĚ DOLE V PRAVO

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/prezident-2013/

  jAKO JEDINÝ Z KANDIDÁTŮ ZDE NEMÁ FOTKU.

 5. Takypijus píše:

  Myslím, že Jiří Karas může v přímé prezidentské volbě posloužit jako velice dobrý „lakmusový papírek“. Ignác Pospíšil a jeho kolegové na počtu jím získaných hlasů docela přesně zjistí, jakou podporu by měla KDU-ČSL podle jejich gusta, tedy jako jednoznačně křesťansky (či spíše katolicky) orientovaná strana, která své prolife názory říká tvrdě, jednoznačně a nepřipouští žádný kompromis a vytáčky. Tedy KDU-ČSL, kterou katolík volí, protože ví, že je to katolická strana a nekatolík nevolí, protože mu zákazem potratů a odmítáním antikoncepce příliš „kafrá do života“.

  Můj odhad je, že Karasův výsledek bude velmi špatný, nicméně velice rád bych se mýlil.

  • cinicius píše:

   Pozor, to není tak úplně pravda. Je zde poměrně silná kupina superskalních voličů lidovců, co budou volit kohokoliv, koho jim strana doporučí. Odhaduji ji na taková 2 %. Ta bude volit Roithovou, ale klidně by volila i Karase, kdyby strana navrhla jeho…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: