MONOS podpořil prezidentskou kandidaturu Jiřího Karase

Monarchisté z Monarchistického občanského sdružení podpořili prezidentskou kandidaturu Jiřího Karase a vyzvali své členy a všechny křesťany a slušné lidi, aby se zapojili do sběru 50 tisíc podpisů, které jsou zapotřebí k tomu, aby se mohl voleb zúčastnit. Text jejich prohlášení:

Mezi dosud předloženými kandidátkami je Jiří Karas jediný skutečně konzervativní kandidát. Svou zásadovost a neuhýbání před nepopulárními názory v tomto navýsost liberálním světě prokázal i v praktické politice, když jako poslanec v parlamentu statečně hájil ochranu života od početí a kritizoval propotratové zákonodárství. Jeho křesťanská víra není pouhým pláštíkem pro kariéru a plané moralizování, ale je pevnou součástí názorového přesvědčení, což zaručuje, že i ve funkci prezidenta republiky bude vždy stát za pravdou a přirozenými hodnotami, bez uhýbání na jakoukoliv stranu.

Vyzýváme všechny přesvědčené monarchisty, ale i všechny křesťany a všechny poctivé občany, aby kandidaturu pana Jiřího Karase podpořili svým podpisem petičního archu, který je ke stažení na stránkách kandidáta, kde si zároveň můžete o něm přečíst relevantní informace:

Web kandidáta Jiřího Karase.

Advertisement

One Response to MONOS podpořil prezidentskou kandidaturu Jiřího Karase

  1. Powsinoga píše:

    Nech źyje Legion Beretów Moherowych!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: