Ukázky zeleného šílenství

Logo zelených

Na Prvních zprávách si můžete v příspěvku Zelení: D.O.S.T. koná v rozporu s demokracií počíst o postoji Strany zelených, která se připojuje k Prague Pride a zastánce skutečné rodiny a rodinných hodnot označuje za „nepřátele demokracie“.

Zelení rovněž vydali prohlášení ke kauze skupiny Pussy Riot, z něhož jednoznačně plyne, že tato strana schvaluje znesvěcování kostelů, které považuje za součást „svobody projevu“, a jeho postihování státem označuje za porušování lidských práv.

Myslím, že to je to dobrá připomínka důvodů, proč by se vedení KDU-ČSL mělo zamyslet nad faktem, že právě s touto stranou spolupracuje nejčastěji. A když se nezamyslí ono, určitě se nad tím dříve či později zamyslí lidovečtí křesťanští voliči. Tedy ti, co to ještě neudělali.

Ignác Pospíšil

Advertisement

12 Responses to Ukázky zeleného šílenství

 1. Tomáš Beran píše:

  Výboři KDU-ČSL zasednou, uvaří si kafe, zalomí rukama, co to zase Ignác píše za protipartajní subversi, když oni svý kluky zelený maj přece dávno očíhnutý, odhlasujou usnesení

  „REGISTROVANÁ PARTNERSTVÍ SE SZ SI ROZVRACET NEDÁME“

  a pojedou dál. Močálem černým…

  • MichalD píše:

   Výboři si toho ani nevšimnou, ti, jak nedávno řekl pan předseda, nemají čas řešit marginálie, protože mají plné ruce práce s udržením stoupající důvěry voličů.

 2. Hamish píše:

  Nepřátelé demokracie 😆
  To se mi fakt jen zdá.
  Přiznávám bez mučení, že demokracie je můj nepřítel, ale fakt si nemyslím, že aplikace svobody projevu a svobody shromažďovací je projev nepřátelství demokracie.
  Jen jestli se nám tady neklube cosi fašisticky zeleného…

  • Mirek píše:

   Aplikace svobody projevu a svobody shromažďovací nepřátel demokracie (jak jste se sám nazval) nejspíš projevem nepřátelství vůči demokracii logicky bude, nemyslíte?

   • Hamish píše:

    Pouze za předpokladu, že ho využívají pouze nepřátelé demokracie.
    Není mi známo, že by odpůrci pochodu bukvic veřejně deklarovali svou nenávist k demokratickému zřízení.

 3. Froggy píše:

  V současného předsedu jsem vkládal velké naděje. Bohužel po ohlášené spolupráci se Stranou zelených v Olomouckém kraji mou podporu ztratili možná i nadobro. A to jsme dřive „lidovcema“ žila celá rodina a mívali naše hlasy jisté.

  • Tomáši, v OL, ÚL, ani KV kraji snad nebydlíš. V MS kraji kandiduje KDU snad samostatně a v StČ kraji kandiduji na 11. místě já.

   • MichalD píše:

    Myslím že problém není v tom, že někde koalice je a někde není, ale v tom, že vedení vůbec něco takového připustilo (když už není dostatek rozumu na místní úrovni) a ještě to opěvuje jako „spolupráci lidí dobré vůle“.

   • solipso píše:

    Tak to gratuluji, Václave, ke krásnému 11. místu!
    Btw, tímto faktem samotným je u mě KDU definitivně vyřízená věc.

 4. nino píše:

  To vyzera byt naozaj nechutna strana. Znesvatenie chramu oslavuju ako slobodu prejavu? Vulgarnost, primitivizmus zaobalovat vznesene do ,,slobod“? Neviem, dufam, ze sa raz nedozijeme toho, ako vrazdenie katolikov je oznacovane za ,,pravo“, ci slobodu.

 5. Michal píše:

  Objevil se nový pozoruhodný termín GAYSTAPO.

 6. Václav píše:

  Otázka je proč nám (a lidovcům) a tím i sama sobě nějak výrazněji nepomůže pravice, Jestliže je opravdu tak konzervativní jak říká a má tak ráda křesťanské kořeny a hodnoty. Abychom nemuseli vyhledávat nějaká pochybná spojenectví.
  Předpokládám že pravicovým vlastníkům patří i převážná část našich sdělovacích prostředků a mají nad nimi kontrolu. To co všechno o nás říkají například v souvislosti s restitucemi a tak nějak všeobecně je často velice zarážející.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: